Pagina 2 din 3 PrimulPrimul 123 UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 24

Subiect: Pensiunea Loredana Bacau

Inregistrat
    14.10.2009

Implicit Re: Pensiunea Loredana Bacau

am auzit si eu k e super frumoasa pensiunea .... acest lucru se poate observa si pe site .... saptamana aceasta merg si eu sa ma interesez dak mai sunt locuri libere pentru la anu in august si sa imi fac o parere si despre restul lucrurilor

Inregistrat
    14.10.2009

chiar nu mai trece nimeni pe aici vrem si noi parerei,poze de la miresici care au facut nunta la Pensiunea Loredana

Inregistrat
    28.09.2009

Implicit Pensiunea Loredana Bacau

Buna fetelor..eu am nunta pe 8 august acolo..
    imi place enorm de mult..peisajul de vara cu fantana arteziana..eu nunta o am in cort..va recomand Pensiunea Loredana cu mare drag..personalul este de calitate ...

Inregistrat
    14.10.2009

Mi-ar fi placut sa fac si eu nunta la Pensiunea Loredana dar separe ca data era ocupata

Inregistrat
    11.01.2010

Buna am si eu nunta la pens loredana
    cine a avut nunta acolo, as vrea mai multe detalii despre meniu si desre oranrea salii

Inregistrat
    12.08.2009

salutare...eu am fost la o nunta la pensiunea loredana sambata ce tocmai a trecut..tot acolo voi avea si eu nunta p 4 sept.c pot sa zic?servirea a fost impecabila....mancarea a ajuns calda la masa..ospatarii s/au ocupat mereu sa nu lipseasca nimic de p masa, iar mancarea a fost buna...despre meniu in general....cei de la pensiune au vreo 4/5 variante de meniuri fiecare dintre varianta avand un anume pret, dar tu poti combina meniurile, deci nu sunt fixe....ornatul saliii la fel....depinde de gusturi si preferinte..chiar azi am fost p acolo si am intrebat de ornat si au zis ca orice vreau eu se rezolva...au ei tot..de la huse de mese si scaune, la vaze candelabre si alte nebunii....acum depinde de ceea ce vrei tu.ornatul se plateste separat de meniuri..nu este inclus in pret....precizez ascest lucru pt ca probabil mai sunt si restaurante care includ ornatul in pret.imi place ff mult ca personalul este foarte deschis la cererile clientilor..sunt f amabili si receptivi....daca mai aveti si alte intrebari si nelamuriri va raspund cu placere....

Inregistrat
    11.10.2010

Implicit

am vazut postarile voastre si vreau sa stiu daca a facut cineva anul asta nunta la pensiunea loredana...am vazut imagini pe site si am ramas placut impresionata si e in topul preferintelor noastre!insa as vrea sa stiu mai multe detalii,va rog!multumesc dragele mele!

Citat Postat de antipatik4u Vezi mesajul
    salutare...eu am fost la o nunta la pensiunea loredana sambata ce tocmai a trecut..tot acolo voi avea si eu nunta p 4 sept.c pot sa zic?servirea a fost impecabila....mancarea a ajuns calda la masa..ospatarii s/au ocupat mereu sa nu lipseasca nimic de p masa, iar mancarea a fost buna...despre meniu in general....cei de la pensiune au vreo 4/5 variante de meniuri fiecare dintre varianta avand un anume pret, dar tu poti combina meniurile, deci nu sunt fixe....ornatul saliii la fel....depinde de gusturi si preferinte..chiar azi am fost p acolo si am intrebat de ornat si au zis ca orice vreau eu se rezolva...au ei tot..de la huse de mese si scaune, la vaze candelabre si alte nebunii....acum depinde de ceea ce vrei tu.ornatul se plateste separat de meniuri..nu este inclus in pret....precizez ascest lucru pt ca probabil mai sunt si restaurante care includ ornatul in pret.imi place ff mult ca personalul este foarte deschis la cererile clientilor..sunt f amabili si receptivi....daca mai aveti si alte intrebari si nelamuriri va raspund cu placere....
    buna!spune-mi si mie te rog cat te-a ajuns meniul!tot acolo as vrea si eu sa fac. si ornatul l-ai platit separat?cat a ajuns!vreau sa imi fac de acuma calcule desi mai e pana la anul!

Citat Postat de oanacarmen82 Vezi mesajul
    Buna am si eu nunta la pens loredana
    cine a avut nunta acolo, as vrea mai multe detalii despre meniu si desre oranrea salii
    cum a fost la nunta?imi poti spune cat te-au ajuns meniurile ornatul?

Citat Postat de myss Vezi mesajul
    Mi-ar fi placut sa fac si eu nunta la Pensiunea Loredana dar separe ca data era ocupata
    dar mai era ceva liber la loredana?sa stiu daca mai are rost sa sun!

Citat Postat de geo_yna09 Vezi mesajul
    Buna fetelor..eu am nunta pe 8 august acolo..
    imi place enorm de mult..peisajul de vara cu fantana arteziana..eu nunta o am in cort..va recomand Pensiunea Loredana cu mare drag..personalul este de calitate ...
    salutare miresica!imi poti da mai multe detalii despre cum a fost?
    Ultima editare de esperance : 11.10.2010 18:40:44 Motiv: 5 in 1

Inregistrat
    11.01.2010

oana si florin (132).jpgoana si florin (253).jpgoana si florin (254).jpgoana si florin (252).jpgoana si florin (255).jpgcum a fost la nunta?imi poti spune cat te-au ajuns meniurile ornatul?

meniul m-a ajuns 155 lei dar au meniuri intre 120 si 180, ornatul l-am platit separat m-a ajuns 2300 (arajamentele florale si buchetul de mireasa, arcada de la intrare in restaurant, luminile, artificiile de la tort si de la vals si ornatul propriu-zis huse scaune masa si suportul arajamentelor florale)
    am ales floarea-soarelui care este un pic mai scumpa
    am fost f multumita de arajamentele florale si s-au meritat banii, daca le aduceam separat ma ajungea mult mai scump
    iar buchetul de mireasa a fost superb
    Ultima editare de oanacarmen82 : 05.01.2011 20:30:17

Pagina 2 din 3 PrimulPrimul 123 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us