Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123
Rezultate de la 17 la 24 din 24

Subiect: Pensiunea Loredana Bacau

Inregistrat
    18.01.2011

Unhappy Re: Pensiunea Loredana Bacau

Buna fetelor! sunt si eu noua pe aici, bobocica, inca ma acomodez cu "gazda" ! Am nevoie de un sfat...
    Teoretic, am nunta pe 3 sept anul acesta si imi doream foarte mult sa o organizez la loredana. Am auzit ca e super! Numai ca pe 3 este ocupat si-mi vine sa-l strang de gat pe "ginerica" pt ca el a tot amanat ca sa ne "hotaram" pt restaurant .... drept pt care a cam dat cu batu-n balta....
    Ce ma sfatuiti sa fac? Sa-l strang de gat sau sa ma orientez spre alt spatiu? V-am pupat

Inregistrat
    25.04.2010

Implicit Re: Pensiunea Loredana Bacau

Citat Postat de TOMTOM Vezi mesajul
    Buna fetelor! sunt si eu noua pe aici, bobocica, inca ma acomodez cu "gazda" ! Am nevoie de un sfat...
    Teoretic, am nunta pe 3 sept anul acesta si imi doream foarte mult sa o organizez la loredana. Am auzit ca e super! Numai ca pe 3 este ocupat si-mi vine sa-l strang de gat pe "ginerica" pt ca el a tot amanat ca sa ne "hotaram" pt restaurant .... drept pt care a cam dat cu batu-n balta....
    Ce ma sfatuiti sa fac? Sa-l strang de gat sau sa ma orientez spre alt spatiu? V-am pupat
    saracutul! aveti oricum foarte putin timp pana in septembrie, daca tie iti place la Loredana, si e liber, si data e ok pt amandoi, eu zic sa mergi sa te interesezi de toate. 3 septembire este o data destul de ceruta anul acesta. Sa ne spui ce ai hotarat!

Inregistrat
    12.08.2009

Citat Postat de TOMTOM Vezi mesajul

mda....ai putea sa-l strangi de gat....dar de asemenea ai putea schimba data de 3 cu 4...sau sala...acum depinde de cat invitati astepti...caci au si cortul si sala mica...sper sa iasa asa cum iti doresti pana la urma...

Inregistrat
    18.01.2011

Am revenit cu un raspuns :d Am umblat azi prin oras de mi-a iesit pe ochi si am gasit in sfarsit pe data de 3 la Parcul Trandafirilor, salonul de sus...e frumos, este accesibil, capacitate de 170 pers max, cu posibilitate pe terasa...este si in centru...Nah, pana la urma vorba bunicii mele "tot raul spre bine"...
    Maine avem intalnire cu cineva de acolo sa discutam detalii. Meniul se ridica la 140 lei, au ei formatia lor (optional).
    Daca are cineva fotografii de pe acolo cu un aranjament de nunta va rog postati-le ca pe net n-am gasit nimic.
    Mai stateam in dubii cu RMB, dar, parerea mea, cam miroase a cantina pe acolo, desi salonul este frumos. Am mai gasit la Gheraesti inauntru sau la piscina cu capac de 250 pers....voi ce parere aveti? V-am pupacit!

Inregistrat
    05.07.2011

Smile Re: Pensiunea Loredana Bacau

Buna ziua dragi miresici...Ma numnesc Simona, am 25 de ani si avem nunta la anul la pensiunea Loredana, la cort. V-as fi recunoscatoare daca ne-ati putea spune cat ceva despre acel cort, daca v-a placut sau nu, plusuri sau minusuri..
    Noi asteptam in jur de 200-220 pers la nunta. Stiti cumva cam cat ne-ar ajunge cu decoratiuni sau daca se pricep fetele? va multumesc anticipat..(dupa cum vedeti deja am intrat in panica, si mai am mult pana atunci)

Inregistrat
    05.07.2011

nu mai intra nimeni sa ne spuna cum a fost nunta la cort? eu am o problema...ma rog , mai multe dar tocmai mi-am dat seama de ceva..daca se gandesc oamenii ca cine stie ce cort e(de armata sau caminu cultural)...si pleaca pe premiza gresita? adica mie mi se pare superb, cu candelabre si luminini, dar am avut surpiza sa aud" aaa, la cort "...
    cum sa procedez, cand dau invitatiile fac si precizarile de rigoare? of greu

Inregistrat
    16.09.2007

Daca iti este frica sa nu perceapa unii aiurea notiunea de "cort", poti lua cu tine, atunci cand vei merge sa imparti invitatiile, un pliant de la pensiunea Loredana, au pe el poze edificatoare depre ce inseamna de fapt cortul de nunta.

Inregistrat
    05.07.2011

buna idee..sau sa scot cateva poze color.... multumesc frumos

Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us