Pagina 2 din 233 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 1864

Subiect: Haine pentru burtici

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Re: haine pt burtici

Alte rochite frumoase
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    07.02.2005

Alte hainute sic
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    07.02.2005

Ei burticilor ce ziceti de hainutele astea? Pacat ca la noi conceptiile sunt invechite cum ca gravida trebuie sa poarte haine ponosite gri, salopete care te fac balena si mai stiu eu ce. Numai un singur impediment ar fi:cele care iau mult in greutate nu se pot imbraca asa.Dar exista si modele de bluze care le avantajeaza.

Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de tweety_mem Vezi mesajul
    Ei burticilor ce ziceti de hainutele astea? Pacat ca la noi conceptiile sunt invechite cum ca gravida trebuie sa poarte haine ponosite gri, salopete care te fac balena si mai stiu eu ce. Numai un singur impediment ar fi:cele care iau mult in greutate nu se pot imbraca asa.Dar exista si modele de bluze care le avantajeaza.
    multe din modelele tale se pot purta si cand nu esti insarcinata. rochiile sunt superbe.
    ideea e ca daca iei in greutate mai mult tb sa te reorientezi serios spre schimbarea garderobei. eu de ex port pantaloni pe care ii aveam inainte, sunt cu talie inalta si dintr-un material elastic. imi erau putin larguti inainte dar acum imi vin perfect. Mai port fuste scurte care au talie joasa, sau fuste elegante putin clos care le ridic peste burta.
    mai am insa 2 luni si jumatate de sarcina si nu stiu ce proportii va lua burta mea si daca voi mai incapea in haine obisnuite...

Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de tweety_mem Vezi mesajul
    sunt tare dragute hainele si cam la asa ceva ma gandeam si eu. iar despre mentalitate vreau sa va spun ca mie colegele imi povesteau inainte de a fi casatorita ca unei femei gravide ii sta bine sa-si ascunda sarcina, sa nu se prea vada. pai ce trebuie sa ne fie rusina sau cum? nu le pot intelege. ca dor imi doresc copilul. de ce m-as ascunde? de ce mi-as ascunde burta? asta n-o mai pot intelege defel!