Pagina 233 din 233 PrimulPrimul ... 133183223231232233
Rezultate de la 1.857 la 1.864 din 1864

Subiect: Haine pentru burtici

Inregistrat
    03.12.2009

Implicit Re: Haine pentru burtici

Citat Postat de Panibu Vezi mesajul
    Ia de la Rodina fara probleme. Si eu am luat 2 perechi. Unii un blug bleumarin mai subtirel si un raiat maro mai gros. Cei bleumarin ii port chiar acum. Dupa 3 ani jumate de la nastere, ii port cu placere, imi tin si cald la spate...
    LE: ce modele frumoase am vazut acum pe rodina.. Vin bine sa stii, eu am fost super incantata!
    Ma bucur ca aud de bine despre Rodina. O sa comand cat de curand.

Cat despre LC WAIKIKI, in Craiova exista doar niste ''chestii'' labartate si fara nicio forma, iar marimile sunt doar pt gravidele care au de la 100 kg in sus, insa mi-e greu sa cred ca o sa iau 43 de kg in sarcina ca sa pot sa-mi cumpar haine de la ei.

Inregistrat
    13.03.2012

Citat Postat de sabinastaicu Vezi mesajul

Cat despre LC WAIKIKI, in Craiova exista doar niste ''chestii'' labartate si fara nicio forma, iar marimile sunt doar pt gravidele care au de la 100 kg in sus, insa mi-e greu sa cred ca o sa iau 43 de kg in sarcina ca sa pot sa-mi cumpar haine de la ei.
    Nu vreau sa te descurajez, eu am luat aproape 30 de kg in sarcina De 20 am reusit sa scap intr-un final. Recunosc ca si mancam ce, cand si cat pofteam, beam lapte in loc de apa.. Acum poate as renunta la 2 din cei 4 l de lapte bauti zilnic si la vreo 2 prajitura casei..

Inregistrat
    28.04.2009

Citat Postat de sabinastaicu Vezi mesajul

Eu am ajuns aseara la ei in Unirii si am gasit bluzite dragute, tematice la un pret bun. Ca si marime eu am luat M dar am in jur de +10 kg la 30S.
    Din pacate nu aveau prea multe articole, posibil ca in Militari sa fie mai bine.
    Pt mine au fost o surpriza placuta spre deosebire de H&M unde articolele vestimentare nu sunt dragute si sunt si piperate. De acolo am luat un set de ciorapi pt gravide ok.

Inregistrat
    03.05.2012

Buna burtici. Imi puteti recomanda un magazin din Iasi sau un site serios cu hainute pentru burtici ?

Inregistrat
    03.12.2009

Citat Postat de Panibu Vezi mesajul
    Nu vreau sa te descurajez, eu am luat aproape 30 de kg in sarcina De 20 am reusit sa scap intr-un final. Recunosc ca si mancam ce, cand si cat pofteam, beam lapte in loc de apa.. Acum poate as renunta la 2 din cei 4 l de lapte bauti zilnic si la vreo 2 prajitura casei..
    Vroiam sa-ti spun ca am 32 de saptamani si m-am ingrasat deja 20 de kilograme Si cred ca mai urmeaza vreo 10

Inregistrat
    17.07.2011

Citat Postat de Inessa Vezi mesajul
    Buna burtici. Imi puteti recomanda un magazin din Iasi sau un site serios cu hainute pentru burtici ?
    Buna! Eu mi-am luat blugi de la H&M, au fost cea mai buna achizitie, sper sa imi vina pana nasc si niste colanti de la LC WAIKIKI. Am vazut si tricouri dragute acolo, dar acum cateva luni. Recent nu am mai trecut prin Palas. Mie inca imi vin unele bluze ce le aveam dinainte si erau mai lungute

Inregistrat
    03.05.2012

Multumesc pentru raspuns Miru. Eu pana inainte de sarcina purtam totul strict pe marimea mea adica- S...nu prea eram cu hainele largi..de aceea acu este putin mai complicat sa gasesc ceva. Dar o sa trec prin Palas sa vad ce gasesc.

Inregistrat
    01.04.2011

Citat Postat de Inessa Vezi mesajul
    Buna! Eu am gasit la waikiki in Palas si mai este un magazin pe sos. Arcu, cum urci de la Billa spre Piata Unirii pe partea dreapta (nu-s minunate, dar am gasit vreo 2 articole frumoase si utile).

Pagina 233 din 233 PrimulPrimul ... 133183223231232233

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us