Pagina 1 din 233 1231151101 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 1864

Subiect: Haine pentru burtici

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Haine pentru burtici

stiu ca nu sunt multe burtici pe forum dar m-am gandit ca daca nu va ajut eu pe voi ma ajutati voi pe mine... eu nu am decat 2 perechi de pantaloni cu burta unii pe care i-a cumparat sotul meu aseara si unii de la o prietena..
    refuz sa ma imbrac in haine de gravida pt ca sunt ff urate cele de la noi. nu imi plac salopetele pt ca te fac fara nici o forma chiar daca esti slaba, chiar daca esti grasa. eu port colanti cu pulovere lungi (ca tot e la moda si se porivesc la burtici), sau pantaloni cu talie joasa, mai port si fuste scurte, si bluze sau pulovere care le aveam si inainte. deci investitia mea in imbracaminte de gravida a fost minima...
    In alta ordine de idei hainele sunt incredibil de scumpe. de ex blugi cu burta la mother care 3.6 mil pereche sau la sir compleu pantaloni cu vesta raiat 3 mil....
    eu caut un model de rochie de seara pt revelion.. ma ajuta cineva?

Inregistrat
    04.09.2006

Implicit Re: haine pt burtici

Citat Postat de valen Vezi mesajul
    stiu ca nu sunt multe burtici pe forum dar m-am gandit ca daca nu va ajut eu pe voi ma ajutati voi pe mine... eu nu am decat 2 perechi de pantaloni cu burta unii pe care i-a cumparat sotul meu aseara si unii de la o prietena..
    refuz sa ma imbrac in haine de gravida pt ca sunt ff urate cele de la noi. nu imi plac salopetele pt ca te fac fara nici o forma chiar daca esti slaba, chiar daca esti grasa. eu port colanti cu pulovere lungi (ca tot e la moda si se porivesc la burtici), sau pantaloni cu talie joasa, mai port si fuste scurte, si bluze sau pulovere care le aveam si inainte. deci investitia mea in imbracaminte de gravida a fost minima...
    In alta ordine de idei hainele sunt incredibil de scumpe. de ex blugi cu burta la mother care 3.6 mil pereche sau la sir compleu pantaloni cu vesta raiat 3 mil....
    eu caut un model de rochie de seara pt revelion.. ma ajuta cineva?
    La o nunta la care am fost a fost invitata o graviduta care a topait toata seara, n-a stat deloc, mi s-a parut asa draguta,avea o rochita scurta, nu i se vedea fundul, dar era scurta , cu bretea de dupa gat si cu jumatate din spate gol, super frumos!

Inregistrat
    07.02.2005

si eu topai la petreceri ca imi place sa dansez dar medicul a zis sa topai cu masura si far miscari bruste...

Inregistrat
    07.02.2005

deocamdata nu am nevoie de haine dar imi voi face la croitorie. in oras nu prea sunt magazine iar daca sunt preturile sunt exagerate.
    eu prind multe luni calde si am sa-mi fac rochite vaporoase, bluzite tot asa iar cu pantalonii nu prea stiu. n-am idee cum voi face.