Pagina 2 din 91 PrimulPrimul 12341252 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 721

Subiect: Locuri deosebite pentru fotografii

Inregistrat
    25.06.2006

Implicit Re: locuri minunate pt poze,videoclipuri

la mine faza cu "luminatul" cade...fotograful e din oradea si gasirea locatiilor cade pe noi......... ...si nu e usor deloc...
    fetelorrrrrrr.!!!!........dc ati vazut o locatie frumoasa...intr un loc privat...hotel.....oriunde in bucuresti sau prin imprejuri mi,anuntati ma!!.........................chiar si intr un loc privat.....acu mie mi s a pus pata pe livada........................sper sa gasesc.....alte optiuni??

PS>>nu ma lasati!!!

Inregistrat
    01.06.2006

La Snagov este foarte frumos si cred ca poti gasi si un coltisor mai restras unde sa nu se holbeze lumea la voi...
    V-ati stabilit biserica? Iti recomand Schitul Darvari (ca zona: langa Gradina Icoanei). Este mic, dar am auzit ca slujba este foarte frumoasa, si apoi puteti face poze in curte. Arata ca un mic paradis, plin de flori. Nici n-ai banui ca-n mijlocul orasului exista un asemenea loc. Alta chestie misto acolo e ca este retras, au gard inalt si poarta inchisa, nu intra cersetori, nici curiosi...
    Din pacate, nu fac nunti duminica, dar daca faceau, eu acolo as fi vrut sa ne cununam... Tare rau mi-a parut ca nu s-a putut.

Inregistrat
    25.06.2006

Citat Postat de BDiana Vezi mesajul
    La Snagov este foarte frumos si cred ca poti gasi si un coltisor mai restras unde sa nu se holbeze lumea la voi...
    V-ati stabilit biserica? Iti recomand Schitul Darvari (ca zona: langa Gradina Icoanei). Este mic, dar am auzit ca slujba este foarte frumoasa, si apoi puteti face poze in curte. Arata ca un mic paradis, plin de flori. Nici n-ai banui ca-n mijlocul orasului exista un asemenea loc. Alta chestie misto acolo e ca este retras, au gard inalt si poarta inchisa, nu intra cersetori, nici curiosi...
    Din pacate, nu fac nunti duminica, dar daca faceau, eu acolo as fi vrut sa ne cununam... Tare rau mi-a parut ca nu s-a putut.
    o sa am in vedere si snagovul.....am pe cineva care se ocupa de imobiliare ...o sa i pun in vedere sa ocheasca ceva frumos...chiar si pe privat...vb cu proprietarii........

cat despre biserica>am rez la Sf spiridon.......aici,din pacate,se mai "aciueaza" cate un cersetor.....deloc placut,dar.......

Inregistrat
    01.06.2006

Citat Postat de mitutza Vezi mesajul
    cat despre biserica>am rez la Sf spiridon.......aici,din pacate,se mai "aciueaza" cate un cersetor.....deloc placut,dar.......
    In orice caz, la primavara, du-te pana la Schitul Darvari, si daca-ti place (asta e, cred ca o sa-ti placa mult!) intreaba-i daca nu te lasa macar sa faci poze la ei. Poate sunt de acord...

Inregistrat
    25.06.2006

Citat Postat de BDiana Vezi mesajul
    In orice caz, la primavara, du-te pana la Schitul Darvari, si daca-ti place (asta e, cred ca o sa-ti placa mult!) intreaba-i daca nu te lasa macar sa faci poze la ei. Poate sunt de acord...
    cu siguranta merg...inspectez toate ideile lansate de voi....

PS>>BDiana,as vrea sa vezi un videoclip si sa mi spui ce parere ai........................dc e vb pe mess...sau pe PM

Inregistrat
    04.09.2006

Citat Postat de mitutza Vezi mesajul
    cu siguranta merg...inspectez toate ideile lansate de voi....
    Ar trebui sa va ganditi si la o locatie in interior, asta in cazul in care ar ploua. Dar sa speram ca nu o sa fie cazul, in iunie sunt foarte putine sanse.

Am intalnit persoane care au ales sa faca sedinta foto 2-3 zile dupa nunta. In felul acesta erau relaxati, aveau suficient timp si puteau sa aleaga si o locatie mai indepartata. E doar o ideie...

Inregistrat
    10.10.2006

Citat Postat de Dana_Canada Vezi mesajul
    Frumoasa ideea cu livada dar de unde in bucuresti. Si eu as vrea sa ma feresc de lume multa dar iar in bucuresti nu se prea poate.
    De aia ziceam eu de parcul libertatii, deobicei nu e chiar asa de multa lume (pe scari si sus sigur o sa fie) mai ales pe alei. Stiu ca pe una din alei e o fintina frumoasa care deobicei nu are apa, dar arata super si fara.
    Probabil n-ai mai fost demult in Libertatii, tin sa-ti spun ca e arhiplin de lume, mai ales primavara, vara si toamna, copii, bunici, nepoti, lume la plimbare, se fac nunti la restaurantele din parc, iar pe partea de esplanada (aia de la faclie si pana la baza scarilor) pana seara tarziu sunt tineri si tinere pe role. Lumea pe alei ca la balamuc, mai ales cand inca mai e soare. Eu vara trecuta cand am fost ultima data erau cu copii in parc si ep la 11 noaptea.

Inregistrat
    03.10.2006

Imi cer scuze, n-am mai apucat sa scriu de multisor, am avut oarece probleme..........dar am revenit
    Map, ai si tu dreptate, n-ammai fost in parcul libertatii de ani de zile asa ca va cred ca s-au schimbat multe. Eu pe ala il aveam in cap pt poze............acu' chiar ca numai stiu unde asa ca miresici cu experienta ajutooorrrr.
    Unde facem poze frumoase, intr-un loc frumos, flori , liniste........

pupicu pt miresici

Pagina 2 din 91 PrimulPrimul 12341252 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us