Pagina 1 din 91 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 721

Subiect: Locuri deosebite pentru fotografii

Inregistrat
    25.06.2006

Implicit Locuri deosebite pentru fotografii

eu imi doresc pt nunta un montaj artistic deosebit....niste poze deosebite intr un cadru minunat...acest subiect se adreseaza ,in primul rand,celor ce au nunta in vara,cand e multa verdeata,flori.........eu mi as dori intr o padure frumoasa...o livada.......intr un loc plin de flori......mai ales ca luna iunie,cand am eu nunta, e superba.....aveti idee de astfel de locuri in bucuresti sau f aproape de bucuresti??..........sau alte idei??

Inregistrat
    19.09.2006

Implicit Re: locuri minunate pt poze,videoclipuri

Citat Postat de mitutza Vezi mesajul
    eu imi doresc pt nunta un montaj artistic deosebit....niste poze deosebite intr un cadru minunat...acest subiect se adreseaza ,in primul rand,celor ce au nunta in vara,cand e multa verdeata,flori.........eu mi as dori intr o padure frumoasa...o livada.......intr un loc plin de flori......mai ales ca luna iunie,cand am eu nunta, e superba.....aveti idee de astfel de locuri in bucuresti sau f aproape de bucuresti??..........sau alte idei??
    la mogosoaia mi se pare foarte frumos, romantic. si ai si multe optiuni: lac, ruine, padurice, case boieresti...

in cismigiu ar mai fi de incercat, tot in partea cu ruine... poate e caraghios, dar mie ruinele mi se par foarte inspirate pentru pozele de nunta.

Inregistrat
    25.06.2006

Citat Postat de fifiri Vezi mesajul
    la mogosoaia mi se pare foarte frumos, romantic. si ai si multe optiuni: lac, ruine, padurice, case boieresti...

in cismigiu ar mai fi de incercat, tot in partea cu ruine... poate e caraghios, dar mie ruinele mi se par foarte inspirate pentru pozele de nunta.
    si noi ne am gandit la cismigiu...si aleile sunt dragute.....dar sunt oameni,se opresc se uita.........vrem ceva fara "spectatori"...in cismigiu s ar aduna ca la urs,cred

Inregistrat
    03.10.2006

Mitutza, super subiectul
    Eu ma gindeam poate in parcul libertatii, din cite imi aduc eu aminte era frumos. Sunt si scarile mari frumoase si sunt si fintini......voi ce ziceti ?

&

Inregistrat
    25.06.2006

eu vreau sa ma feresc de lume....de ce??.....cel putin nunta mea e intr o luna de inceput de vara>iunie....fiind sambata,si Doamne ajuta,o zi superba,insorita ,toata lumea afara,la plimbare.....si uite asa locurile din bucuresti,in special parcurile....plin de lume.......

o alternativa ff frumoasa e si parcul IOR,e super vara,mai ales ca are siun pic de padure,vala-deal......alei.....dar,iarasi>oameni.......

eu am vazut un videoclip intr o livada..........super!!..mi a ramas gandul acolo.......
    dc locuiam intr o zona deluroasa sau montana nici nu mi faceam pb....dar in bucuresti chiar e mai greu.....

Inregistrat
    03.10.2006

Frumoasa ideea cu livada dar de unde in bucuresti. Si eu as vrea sa ma feresc de lume multa dar iar in bucuresti nu se prea poate.
    De aia ziceam eu de parcul libertatii, deobicei nu e chiar asa de multa lume (pe scari si sus sigur o sa fie) mai ales pe alei. Stiu ca pe una din alei e o fintina frumoasa care deobicei nu are apa, dar arata super si fara.

Inregistrat
    25.06.2006

eu ma "bag" si prin imprejurimile buc dc gasesc ceva frumos....

buna ideea ta...dar,iarasi lume.....mai merge pe strazile din zonele "bune"..........sambata e liniste...mai nimeni.....genu>aviatorilor.....strazile ce merg spre spit parhon.......

Inregistrat
    03.10.2006

Da si asta e o idee buna, dar as vrea mai multa verdeata a la parc, nu as vrea poze numai printre case. O sa ma consult si cu fotograful, pt ca el trebuie sa stie unde sunt locuri mai frumoase si nu prea aglomerate. Am "intilnire" cu el cind vin in tara in ianuarie si sper sa ma "lumineze"

Pagina 1 din 91 1231151 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us