Pagina 2 din 29 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 230

Subiect: Incaltamintea pt mire si mireasa, Gorj

Inregistrat
    04.09.2009

Implicit Re: Florarii in Gorj: buchete, flori, lumanari

Citat Postat de cristinalp Vezi mesajul
    am fost la leonardo si nu mi-a placut nimic din ce aveau ....
    o sa caut ...am gasit in schimb la Benvenuti..ceva ffff dragutz cu toc ff inalt si ceva ff jos dar ostau fiecare de la 200 lei in sus

va citii in fuga pe toate

scumpe breee.... deci din ianuarie ma apuc de cautat sandale pt nunta mea aoleoooooo, aveti dreptate, trebuie si fara toc

Inregistrat
    08.10.2008

trebuie neaparat si fara toc...sau cel putin cu un toc cat mai mic si cat mai comod....eu la cununie nu am rezisat pe tocuri

Citat Postat de Jamilla Vezi mesajul
    va citii in fuga pe toate

scumpe breee.... deci din ianuarie ma apuc de cautat sandale pt nunta mea aoleoooooo, aveti dreptate, trebuie si fara toc

Inregistrat
    04.09.2009

Citat Postat de cristinalp Vezi mesajul
    trebuie neaparat si fara toc...sau cel putin cu un toc cat mai mic si cat mai comod....eu la cununie nu am rezisat pe tocuri
    am ,,antrenament,, indelungat, deci rezist macar de la biserica apoi la petrecere pana la 1 dimineata in tocuri, abia apoi schimb pantofii/sandalele in ceva comod SPER

Inregistrat
    16.09.2008

Citat Postat de crinutza83 Vezi mesajul
    incearca pe la leonardo, desi nu sunt cea mai buna calitate au toate culorile, sau la deichmann unde au pantofi de ff buna calitate(in militari shopping city)

tocmai am fost ieri la deischmann si nu stiam dc sunt de calitate sau nu mie mi-au placut mult pantofii de acolo, dar nu stiam dc sunt de calitate sau nu ca dc zici tu, poate ma invart si mi iau

Inregistrat
    04.09.2009

Citat Postat de Andreea_85 Vezi mesajul
    tocmai am fost ieri la deischmann si nu stiam dc sunt de calitate sau nu mie mi-au placut mult pantofii de acolo, dar nu stiam dc sunt de calitate sau nu ca dc zici tu, poate ma invart si mi iau
    voi ma suciti intruna cu firmele, magazinele si cautatul asta, pai si asa sunt cam prapastioasa, din februarie ma pun pe cautari sandale, vreti sa o iau razna? sa ma anunti ce hotarasti sa iti iei pt nunta, decupati, cu toc, fara.....si cam ce preturi sunt si la deichmann

Inregistrat
    16.09.2008

voi ma suciti intruna cu firmele, magazinele si cautatul asta, pai si asa sunt cam prapastioasa, din februarie ma pun pe cautari sandale, vreti sa o iau razna? sa ma anunti ce hotarasti sa iti iei pt nunta, decupati, cu toc, fara.....si cam ce preturi sunt si la deichmann
    eu ma refeream la pantofi d toamna..... k pana la nunta stii cum se zice..mai mananc o pain.hihihi

Inregistrat
    04.09.2009

Citat Postat de Andreea_85 Vezi mesajul
    eu ma refeream la pantofi d toamna..... k pana la nunta stii cum se zice..mai mananc o pain.hihihi

pantofi de toamna...ih, acum stau cam praf cu finantele, cu atatea nunti pe capul nostru, si mai am perechile de anul trecut.... desi, de ce sa nu recunosc, o pereche tot imi mai iau si eu ceva noutati faine ai gasit? mie imi plac cu toc inalt, conic, cui sau cu bareta. In fata rotunzi ori ascutiti (mai rar)

Inregistrat
    08.10.2008

fetele am dat o raita prin leonardo la mall,vai sunt reduceri peste reduceri, mi-am luat niste pantofi de toamna cu toc cui si bot rotund usor decupati in fatza sunt dementiali, mam indragostit de ei.
    Apropo am inteles ca leonardo va inchide portile asa ca merita sa mai treceti pe acolo poate o sa faca reduceri senzationale.

La botine leonard sta fff naspa, modele de acum 1 an sau 2, returi exorbitante, bila neagra...in schimb la benvenuti am vazut ceva dragutz, botina ff interesanta cam la acelasi pret ca la leonardo....merita vazut.

Fetele dar cu gentile cum stati, eu sunt fan inrait..cumpar la genti intr-una..baby e disperat

pantofi de toamna...ih, acum stau cam praf cu finantele, cu atatea nunti pe capul nostru, si mai am perechile de anul trecut.... desi, de ce sa nu recunosc, o pereche tot imi mai iau si eu ceva noutati faine ai gasit? mie imi plac cu toc inalt, conic, cui sau cu bareta. In fata rotunzi ori ascutiti (mai rar)

Pagina 2 din 29 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us