Pagina 29 din 29 PrimulPrimul ... 19272829
Rezultate de la 225 la 230 din 230

Subiect: Incaltamintea pt mire si mireasa, Gorj

Inregistrat
    15.01.2011

Implicit Re: Incaltamintea pt mire si mireasa, Gorj

Citat Postat de elia01 Vezi mesajul
    asa cred si eu. mai bne cu rochita ta. Voi de unde v ati luat rochiile? eu o sa mi o iau q o luna inainte de nunta.
    asa e cel mai bine..eu m-am "indragostit" deja de una, dar pana in 2012 cred ca o sa fie foarte multe care o sa-mi placa...asa ca e indicat sa fie ultimul produs achizitionat ...imi plac foarte mult cum arata rochiile cu cercuri, dar nu stiu cat sunt de comode..am inteles ca au avantajul de a nu transpira in ele..

Inregistrat
    09.01.2011

Citat Postat de m_klaudya Vezi mesajul
    asa e cel mai bine..eu m-am "indragostit" deja de una, dar pana in 2012 cred ca o sa fie foarte multe care o sa-mi placa...asa ca e indicat sa fie ultimul produs achizitionat ...imi plac foarte mult cum arata rochiile cu cercuri, dar nu stiu cat sunt de comode..am inteles ca au avantajul de a nu transpira in ele..

eu am 3 rochii de ocazie pe cercuri si ma simt super in ele. asa ca si rochitza de miresica tot pe cercuri o sa fie . numai ca eu vreau sa o fac pe comanda stiti cumva o croitoreasa buna aici la noi? ca in craiova sigur gasesc dar parca nu as face atatea drumuri...

Inregistrat
    15.01.2011

Citat Postat de andreealu Vezi mesajul
    eu am 3 rochii de ocazie pe cercuri si ma simt super in ele. asa ca si rochitza de miresica tot pe cercuri o sa fie . numai ca eu vreau sa o fac pe comanda stiti cumva o croitoreasa buna aici la noi? ca in craiova sigur gasesc dar parca nu as face atatea drumuri...

dar nu te incomodeaza knd joci??si cand stai jos, iti tb scaun fara spatar?
    imi pare rau..eu nu stiu pe nimeni..dar tb sa fie cineva in care sa ai MARE incredere

Inregistrat
    09.01.2011

imi pare rau..eu nu stiu pe nimeni..dar tb sa fie cineva in care sa ai MARE incredere
    iti atasez ultima rochitza cu cercuri achizitionata anul trecut in toamna. nu ma incomodeaza de joc, din contra imi place pentru ca rochia se misca dupa miscarile mele, nu trebuie scaun neaparat cu spatar, desi eu numai pe astfel de scaune am stat cu ea. doar ridic putin de primul cerc si gata.. am stat jos. in plus, toata lumea se uita la tine, iar fetitele mici te arata cu degetul... in sensul bun, bineinteles, asta daca nu stau si se uita la tine cu gura deschisa...

e prea mare poza si nu merge atasata da-mi un pm si ti-o trimit pe mail

Inregistrat
    16.09.2008

fetele, haideti sa ne mutam la topicul cu rochii de mireasa, aici este strict despre incaltaminte

Inregistrat
    09.01.2011

Citat Postat de atheaa_me Vezi mesajul
    fetele, haideti sa ne mutam la topicul cu rochii de mireasa, aici este strict despre incaltaminte

ok!!!!!!!

Pagina 29 din 29 PrimulPrimul ... 19272829

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us