Pagina 3 din 29 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 230

Subiect: Incaltamintea pt mire si mireasa, Gorj

Inregistrat
    04.09.2009

Implicit Re: Florarii in Gorj: buchete, flori, lumanari

Citat Postat de cristinalp Vezi mesajul
    fetele am dat o raita prin leonardo la mall,vai sunt reduceri peste reduceri, mi-am luat niste pantofi de toamna cu toc cui si bot rotund usor decupati in fatza sunt dementiali, mam indragostit de ei.
    Apropo am inteles ca leonardo va inchide portile asa ca merita sa mai treceti pe acolo poate o sa faca reduceri senzationale.

La botine leonard sta fff naspa, modele de acum 1 an sau 2, returi exorbitante, bila neagra...in schimb la benvenuti am vazut ceva dragutz, botina ff interesanta cam la acelasi pret ca la leonardo....merita vazut.

Fetele dar cu gentile cum stati, eu sunt fan inrait..cumpar la genti intr-una..baby e disperat

cum, inkide portile leonardo? nu stiam.... iar cat despre benvenutti, nu avem la tg jiu, si in week nu am cand sa dau fuga la vl sau buc sa vad trebuie sa ne descurcam cum putem si da, imi cumpar si eu genti in disperare dar al meu nu mi zice nimic, nici eu nu-i zic lui cand isi ia nu stiu ce deci vreau pantofi ciclam! si pantofi verde aprins! din piele intoarsa. Dar ce am vazut eu, costa vreo 5 mil (demult, in buc si mi-a ramas gandul la ei). Anul asta trebuie sa ne multumim cu preturi mai mici cristina, esti norocoasa, prinzi reducerile din mall la incaltaminte, ar fi chiar super sa gasesti si pantofii de mireasa de acum

Inregistrat
    08.10.2008

sa imi iau rochia mai intai si apoi voi alege si pantofii...sa vedem ce culoare o sa gasesc...poate o sa-mi iau ivory.
    Am gasit ceva fff dragutz la benvenuti erau din saten pe alb si costau 250 lei cu toc ffff inalt...mi-au placut la nebunie, dar cand i-am probat au fost fff incomozi, probabil ca nu as fi rezistat cu ei toata ziua in picioare.

Citat Postat de Jamilla Vezi mesajul
    cum, inkide portile leonardo? nu stiam.... iar cat despre benvenutti, nu avem la tg jiu, si in week nu am cand sa dau fuga la vl sau buc sa vad trebuie sa ne descurcam cum putem si da, imi cumpar si eu genti in disperare dar al meu nu mi zice nimic, nici eu nu-i zic lui cand isi ia nu stiu ce deci vreau pantofi ciclam! si pantofi verde aprins! din piele intoarsa. Dar ce am vazut eu, costa vreo 5 mil (demult, in buc si mi-a ramas gandul la ei). Anul asta trebuie sa ne multumim cu preturi mai mici cristina, esti norocoasa, prinzi reducerile din mall la incaltaminte, ar fi chiar super sa gasesti si pantofii de mireasa de acum

Inregistrat
    04.09.2009

sa imi iau rochia mai intai si apoi voi alege si pantofii...sa vedem ce culoare o sa gasesc...poate o sa-mi iau ivory.
    Am gasit ceva fff dragutz la benvenuti erau din saten pe alb si costau 250 lei cu toc ffff inalt...mi-au placut la nebunie, dar cand i-am probat au fost fff incomozi, probabil ca nu as fi rezistat cu ei toata ziua in picioare.

erau poate, ok pt 2-3 ore, primele ore ale petrecerii si apoi schimbai in ceva mai comod... dar daca si alea 3 ore erau un chin, mai bine nu, ca se vede pe fata cand te incomodeaza ceva

Inregistrat
    08.10.2008

nu am putut sa-i suport in piciaore nici 10 minute dar 3 ore si in plus vreau ceva comod ca asa o sa am destule emotii nu vreau sa ma streseze si incaltamintea.

erau poate, ok pt 2-3 ore, primele ore ale petrecerii si apoi schimbai in ceva mai comod... dar daca si alea 3 ore erau un chin, mai bine nu, ca se vede pe fata cand te incomodeaza ceva

Inregistrat
    04.09.2009

nu am putut sa-i suport in piciaore nici 10 minute dar 3 ore si in plus vreau ceva comod ca asa o sa am destule emotii nu vreau sa ma streseze si incaltamintea.
    mai, eu vreau 2 perechi, una d einceput, si apoi niste balerini ceva, pt mai incolo...oricum sub rochie nu o sa se prea vada

Inregistrat
    08.10.2008

singura problema la care ma gandesc eu este ca in mometul in care imi pun balerinii sa nu cumva sa calc pe rochie....sa speram ca exista o rezolvare in functie de modelul rochiei. Pentru ca v-am zis de prietena mea cu rochia de 2500 euro, a avut pantofi fff inalti si cand si-a pus balerinii..rochia era foarte lunga , a impiedicat-o si la dans si la mers si a calcat pe ea, au calcat si invitatii si nu are ce sa-i mai faca...e distrusa rochia si prietena mea ca vroia s-o vanda mai departe dar ce sa mai vinzi....asta e riscuri sunt peste tot.

mai, eu vreau 2 perechi, una d einceput, si apoi niste balerini ceva, pt mai incolo...oricum sub rochie nu o sa se prea vada

Inregistrat
    04.09.2009

singura problema la care ma gandesc eu este ca in mometul in care imi pun balerinii sa nu cumva sa calc pe rochie....sa speram ca exista o rezolvare in functie de modelul rochiei. Pentru ca v-am zis de prietena mea cu rochia de 2500 euro, a avut pantofi fff inalti si cand si-a pus balerinii..rochia era foarte lunga , a impiedicat-o si la dans si la mers si a calcat pe ea, au calcat si invitatii si nu are ce sa-i mai faca...e distrusa rochia si prietena mea ca vroia s-o vanda mai departe dar ce sa mai vinzi....asta e riscuri sunt peste tot.

aoleoooooo dar ,acar prietena ta a avut o rochie de vis, adca a dat atatia bani...... riscuri peste tot.....mai, gasim noi o solutie, imi iau cea cu toculet miiiiiic vedem noi, gasim noi incaltamintea potrivita, nu se poate altfel

Inregistrat
    28.05.2009

Implicit Re: Incaltamintea pt mire si mireasa, Gorj

e nasol cu incaltamintea eu am dus rochia la scurtat, dar lungimea e facuta pt pantofii cu toc, deci e clar, cand o sa imi iau balerini (pe care, apropo, nu i-am gasit ) sigur rochia va f mai lunga. o sa incerc sa rezist cat mai mult pe tocuri (chestie care va fi cam dificila tinand cont de problemele mele de sanatate.

Pagina 3 din 29 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us