Pagina 1 din 29 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 230

Subiect: Incaltamintea pt mire si mireasa, Gorj

Inregistrat
    17.09.2008

Implicit Re: Florarii in Gorj: buchete, flori, lumanari

Citat Postat de Anya00 Vezi mesajul
    Adevarul e ca mie nu-mi place aurul, eu port numai argint. Insa ma gandeam ca la rochita crem merg mai bine bijuuri din aur decat din argint. Dar exista si varianta sa iau bijuuri din argint si cu pietricele galbene. Offf, nu ma mai stresez de acum cu zorzoanele.....le iau mai tarziu, tre sa gasesc eu ceva sa ma multumeasca.
    Da credeti ca sunt exagerata la faza cu pantofii? Ca mama zice ca sunt un pic dusa cu pluta....din zeci de perechi de pantofi din orasul asta, mie nu-mi place nimic Numai ca majoritatea care sunt pe crem sunt decupati in fata (ma si erau unii superbi la un magazin
    mai lasa chestia cu pantofii, pai alea are poarta sandale cum mai e? si am vauzt multee cu sandale, si multe mirese cu pantofi decupati ia-ti ce pantofi iti plac fara stupizeniile astea.
    ia vezi sa nu fie si nasa gravida ca si cu asta e o superstitie

Inregistrat
    04.09.2008

Citat Postat de Andreea_85 Vezi mesajul
    mai lasa chestia cu pantofii, pai alea are poarta sandale cum mai e? si am vauzt multee cu sandale, si multe mirese cu pantofi decupati ia-ti ce pantofi iti plac fara stupizeniile astea.
    ia vezi sa nu fie si nasa gravida ca si cu asta e o superstitie
    Nasa a nascut acum o luna jumate....am o nasica frumoasa foc Deci am scapat de o grija. Dar si daca era sa fie gravida, doar nu era sa-i zic "stii, nu te mai vreau nasa, ca ai ramas gravida" De chestia asta chiar nu as fi tinut cont.
    Si deci sunt exagerata cu pantofii mei. Da zau ca nu-mi vine sa ignor piticul asta.....apoi, de fiecare data cand o sa se intample ceva nasol sau o sa ma cert cu baby sau o sa ne mearga ceva mai prost dintr-un anumit punct de vedere, o sa fie un ghimpe care n-o sa-mi dea pace...."poate era mai bine daca nu purtam pantofi cu varful decupat".

Inregistrat
    08.10.2008

aoleu fetele la faza cu pantofii si eu sunt terminata.
    Fiind iarna nu stiu ce sa-mi iau...pantofi, pe unele miresici le-am auzit de botine...dar nu da bine deloc.
    voi daca ai fi in locul meu ce-ati face?

Citat Postat de Anya00 Vezi mesajul
    Nasa a nascut acum o luna jumate....am o nasica frumoasa foc Deci am scapat de o grija. Dar si daca era sa fie gravida, doar nu era sa-i zic "stii, nu te mai vreau nasa, ca ai ramas gravida" De chestia asta chiar nu as fi tinut cont.
    Si deci sunt exagerata cu pantofii mei. Da zau ca nu-mi vine sa ignor piticul asta.....apoi, de fiecare data cand o sa se intample ceva nasol sau o sa ma cert cu baby sau o sa ne mearga ceva mai prost dintr-un anumit punct de vedere, o sa fie un ghimpe care n-o sa-mi dea pace...."poate era mai bine daca nu purtam pantofi cu varful decupat".

Inregistrat
    28.05.2009

Citat Postat de cristinalp Vezi mesajul
    aoleu fetele la faza cu pantofii si eu sunt terminata.
    Fiind iarna nu stiu ce sa-mi iau...pantofi, pe unele miresici le-am auzit de botine...dar nu da bine deloc.
    voi daca ai fi in locul meu ce-ati face?
    ia-ti pantofi pt restaurant si ceva mai sanatos pt biserica (sa nu te apuce dardaitul de frig pe acolo). oricum, si pantofii de la restaurant o sa ii schimbi cu niste balerini comozi (cine rezista pe tocuri mai mult de cateva ore?).

eu sunt disperata ca nu gasesc balerini ivoire. numai albi si nu merg cu rochita.

Inregistrat
    04.09.2008

Citat Postat de dmihaelac Vezi mesajul
    ia-ti pantofi pt restaurant si ceva mai sanatos pt biserica (sa nu te apuce dardaitul de frig pe acolo). oricum, si pantofii de la restaurant o sa ii schimbi cu niste balerini comozi (cine rezista pe tocuri mai mult de cateva ore?).

eu sunt disperata ca nu gasesc balerini ivoire. numai albi si nu merg cu rochita.
    La mine problema e de pantofi.....la fel, gasesc numai albi. Bine, nici nu vreau sa fie foarte scumpi, nu i-as lua de piele, pt ca nu ii mai port apoi(gasisem o pereche la 190 de lei....dar am spus pas).Eu mi-am luat din Leonardo o pereche de opincute crem, au o bareta la spate si o fundita in fata, sunt tare dragalase. Si pretul.....15 lei Au fost la reducere de la 70 de lei. Si am vazut ca inca mai au. Daca vrei, zilele astea iti fac si o poza si ti le arat....si eu am vazut ca nu prea sunt prin magazine balerini/opincute pe crem/ivory, alea am dat peste ele din intamplare, cand isi cauta baby pantofi si le-am luat pe loc, n-am mai stat sa ma gandesc.
    Cristina, si eu zic tot ca Mihaela, la biserica poti sa-ti iei ceva mai sanatos, gen botine sau cizmulite....iar pentru restaurant, pantofi si opincute de schimb, daca crezi ca nu rezisti pe tocuri toata noaptea.
    Ultima editare de Anya00 : 10.09.2009 10:02:25

Inregistrat
    13.07.2009

incearca pe la leonardo, desi nu sunt cea mai buna calitate au toate culorile, sau la deichmann unde au pantofi de ff buna calitate(in militari shopping city)

Inregistrat
    28.05.2009

Citat Postat de crinutza83 Vezi mesajul
    incearca pe la leonardo, desi nu sunt cea mai buna calitate au toate culorile, sau la deichmann unde au pantofi de ff buna calitate(in militari shopping city)
    in leonardo am tot fost, dat pt ca am piciorul prea lat e cam greu sa gasesc.
    o sa caut si prin militari.

Inregistrat
    08.10.2008

am fost la leonardo si nu mi-a placut nimic din ce aveau ....
    o sa caut ...am gasit in schimb la Benvenuti..ceva ffff dragutz cu toc ff inalt si ceva ff jos dar ostau fiecare de la 200 lei in sus

in leonardo am tot fost, dat pt ca am piciorul prea lat e cam greu sa gasesc.
    o sa caut si prin militari.

Pagina 1 din 29 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us