Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 21

Subiect: Regent

Inregistrat
    08.02.2009

Post Regent

eu tot deschit subiecte...vad ca nu este despre regent inca deschiss...in fine...a fost cineva acolo ca si invitat?....sau a tinut ceva nunta ..botez.. as vrea pareri ca am gasit pe alt forum numai de rau si sunt dieperata ca nu va iesi nunta deloc bine...multumesc

Inregistrat
    20.06.2007

Implicit Re: restaurant regent

Din pnctul de vedere al invitatului pot sa-ti spun ca mi-a placut. Am vazut si eu parerile de pe celalalt forum, dar nu stiu ce sa spun... Aproape peste tot incep chelnerii sa stranga de pe mesele de la care au plecat deja toti invitatii, daca nu au fost "incurajati" cu o mica atentie sa nu o faca. Mireasa la care am fost eu la nunta nu s-a plans de bauturi. I-au disparut si ei ceva bauturi, dar foarte putin. Despre mancare nici nu a intrebat ce/daca a ramas. La plecarea fiecarui invitat i-a multumit personal si i-a dat caserola de praji, deci chelnerii nu au fost implicati.
    Mie mi-a placut mancarea. Supa pot sa spun ca a fost delicioasa, mai buna decat o fac eu acasa. Cafea am primit de cate ori am cerut si a fost buna.
    Proprietarii sunt putin cam dusi, in sensul ca nenea tot stingea/aprindea lumini in sala (fotograful aprindea luminile de care avea el nevoie, nenea le stingea si aprindea altele, cica pentru atmosfera) dar dupa ce l-a luat putin mai tare nenea fotograf (au avut un fotograf "mare" la propriu ) s-a potolit. Tanti mai apare din cand in cand si studiaza daca e totul ok in sala(o observi imediat, ca nu e imbracata de gala).
    Climele au functionat toata noaptea si a fost super ok.
    Carpe diem

Inregistrat
    08.02.2009

multumesc din suflet pt raspuns...incep sa ma linistesc...eu una nu am foarte mari pretenii dar daca inv se vor simtii bine atunci si eu...asta vreau....inca o data multumesc frumos pt raspuns

Inregistrat
    20.06.2007

Nu te mai stresa ca o sa faci riduri . Vb clar cu patronii de la inceput si eu zic ca o sa fie bine. Si atentie la "pomisori". La prietenea mea au reusit sa ascunda aproape toate kitsch-urile dupa o perdea. Daca spuneau din timp ce vor si ce nu vor sa ramana in sala poate le duceau patronii in vreo magazie...
    Carpe diem

Inregistrat
    08.02.2009

a trecut si nunta mea....bineinteles a ramas restaurant regent ...ce vreau sa spun e ca o hotarare mai buna de a schimba restaurantul nici nu puteam sa iau.....am fost atenta la toate detaliile....tot a fost prfec...nu ma asteptam la o mancare asa buna si nici la chelneri atat de promti si de amiabili...recomand accest restaurant ...tot a fost facut cum am cerut...la ce ora am cerut...au fost momente cand de emotii nu mai stiam ce trebuie sa fac iar chelnerul de la masa noastra foarte subtil nea reamintit....aceste 3 zile de cand a fost nunta numai si numa laude am primit...patroana e o femeie deschisa la orice ce fel de posibilitati cerute de catre miri...daca cineva ar vrea ceva detalii voi raspunde cu placere si toate la un pret accesibil

Inregistrat
    08.02.2009

poze de la rest regent de la nunta noastra
    Imagini atasate Imagini atasate
    • File Type: jpg 3.jpg (88,4 KB, 53 views)
    • File Type: jpg 4.jpg (82,7 KB, 45 views)

[URL="http://www.activesignatures.com/signatures/100147/redirect"]http://

Inregistrat
    08.02.2009

Citat Postat de czuky Vezi mesajul
    poze de la rest regent de la nunta noastra
    si inca cateva
    Imagini atasate Imagini atasate
    • File Type: jpg 2.jpg (95,9 KB, 71 views)
    • File Type: jpg 5.jpg (57,8 KB, 66 views)
    • File Type: jpg 6.jpg (87,7 KB, 65 views)

[URL="http://www.activesignatures.com/signatures/100147/redirect"]http://

Inregistrat
    05.01.2010

are cineva in 2010 nunta la Regent?
    ceva info....

Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us