Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate de la 9 la 13 din 13

Subiect: Everest

Inregistrat
    06.10.2007

Implicit Re: Restaurant EVEREST Vaslui

chiar vrem poze!! daca esti draguta sa pui

Inregistrat
    26.04.2010

Question Re: Restaurant EVEREST Vaslui

Buna fetelor. Ciudate conversatii pe tema acestui restaurant ... Ce se intampla? Noi ne gandeam sa organizam o nunta acolo. Ne-a placut locatia si nu inteleg de ce aici nu vorbeste nimeni. Am aflat informatii despre celelalte restaurante ca s-a discutat destul de mult despre aproape tot. Dar aici nu am gasit nimic. Este ceva in neregula?

Inregistrat
    08.01.2011

buna fetelor. sunt vasluianca si daca era sa mi fac nunta acolo, as fi ales everest. m-am interesat in mare si am aflat k lumea a fost multumita pret-calitate servicii....miresici de 2011 in vaslui la everest nu prea sunt?
    pupici

Inregistrat
    13.07.2011

Citat Postat de pink_ds Vezi mesajul
    eu tocmai am avut nunta la Everest Vaslui in septembrie si a fost extraordinar de frumos, mai ales ca am avut foarte multi invitati care au venit tocmai din Bucuresti. Restaurantul are o capacitate destul de buna pot incapea pana la 200 persoane sau chiar mai mult, mancarea a fost delcioasa (asta din ce mi-au marturisit invitatii) si tortul si prajiturile la fel.
    Nu mai zis de firma care a ornat, care a facut ca totul sa para de vis, flori, fluturasi, petale...tot ce mi-am dorit. Daca sunteti interesate pot sa va dau si poze .

Pot sa va zic ca acolo am avut o nunta de vis si toti invitatii au fost foarte surprinsi si mi-au marturisit ca a fost cea mai frumoasa nunta la care au fost pana acum .
    buna. si eu as vrea sa-mi organizez nunta la everest . daca ai putea sa ma ajuti cu un pret la meniu. multumesc.

Inregistrat
    04.04.2012

Implicit Re: Everest

Buna!
    este cineva care a avut nunta la Everest anul acesta? as vrea foarte mult sa discut cu cineva care a facut nunta acolo.

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us