Pagina 4 din 4 PrimulPrimul ... 234
Rezultate de la 25 la 32 din 32

Subiect: Casa Ispas

Implicit Re: Casa Ispas Buzau

Citat Postat de valentina85 Vezi mesajul
    se extinde-cam cu cat?mai exact,cu cate persoane?
    da asa este mai incap inca 30 de persoane, si amenajata terasa este f cocheta.

Inregistrat
    20.01.2010

Diana,multumesc mult de tot.

Citat Postat de valentina85 Vezi mesajul
    Diana,multumesc mult de tot.
    Cu placere si sa iti fie cu folos.

Inregistrat
    15.01.2010

Am mancat la Casa Ispas saptamana trecuta si mi s-au parut cam putine toaletele(ma refer la o nunta-100-120 de persoane).Diana,tu cum te-ai descurcat?Au fost probleme?

Inregistrat
    10.05.2010

Citat Postat de st3llla Vezi mesajul
    Am mancat la Casa Ispas saptamana trecuta si mi s-au parut cam putine toaletele(ma refer la o nunta-100-120 de persoane).Diana,tu cum te-ai descurcat?Au fost probleme?
    buna! sunt fina dianei! toaletele la casa ispas sunt cam neincapatoare, mai ales ca mireasa dar ..cand restul este mai mult decat perfect, aspectul toaletelor nu mai conteaza

Inregistrat
    02.09.2010

Buna,
    Sunt o miresica de 2011 si sunt in cautarea unui restaurant pt o nunta mai micuta 70-80 persoane si am aflat ca restaurantul Casa Ispas ar avea o capacitate mai mica. Va rog sa-mi spuneti daca se impune cumva un numar minim de persoane. eu ajund in buzau numai in wk-uri si nu am timp f mult pentru a colinda restaurantele in scopul obtinerii de informatii. Astept raspunsurile voastre.

Inregistrat
    14.08.2012

Implicit Re: Casa Ispas

Buna miresici,

Mai e cineva care are nunta in 2013 la Casa Ispas? Sau daca poate cineva sa mai puna niste poze, ajung foarte rar in Buzau si as vrea sa vad cum arata aranjat de nunta.

pupici

Inregistrat
    14.08.2012

Citat Postat de Diana2000 Vezi mesajul
    Buna fetele,
    va raspund eu, acolo am fost si miresica si nasa. Capacitatea restaurantului este de 80 - 90 (maxim) de persoane si ramane si spatiu de dans suficient. Depinde cand e evenimentul, daca e vara se poate extinde si pe terasa care e superba.
    Cat despre decoratiuni nu stiu ce mai e schimbat din 2008 cand am fost miresica, dar daca apelati la o firma veti avea mai multe obtiuni de culoare si materiale. Nu va faceti grij de AC si altele .... ca exista, toti sunt profi. Este un restaurant cu stil. Spor la pregatiri !
    Buna, am vazut k ai avut nunta la Casa Ispas. Si eu voi face tot acolo in august.
    Ai putea sa-mi dai un mesaj cu ceva detalii despre restaurant? Ma intereseaza detalii legate de capacitate, cum arata terasa, decoratiuni - ce ofera, ce culori au disponibile etc
    Mersi frumos!

Pagina 4 din 4 PrimulPrimul ... 234

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us