Pagina 3 din 63 PrimulPrimul 123451353 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 502

Subiect: Miresici de 2008

Inregistrat
    18.01.2007

Implicit Re: Miresici de 2008

Fetelor "2008" as vrea sa stiu ce pregatiri intentionati sa faceti in 2007 pentru ca la anul sa va fie mai usor ...

Inregistrat
    06.09.2006

Pai cred ca cel mai important ar fi restaurantul si apoi rezervarile: fotograf, cameraman, dj. Lista de invitati am facut-o asa...provizoriu, cat sa-mi dau seama cam cate persoane voi invita. In rest... research pe net pentru rochie, invitatii, decoratii, etc.

Inregistrat
    18.01.2007

Si eu am inceput cu lista (provizorie) a invitatilor ca sa stiu pe ce teren ma misc. Acum sunt in cautare de restaurant si as vrea in mai, cel tarziu iunie sa semnez deja contractul sa ma asigur ...

Inregistrat
    11.10.2006

meniul il platesc parintii si restul noi,ne ajuta cu asta f mult si nu vrem sa profitam desi amandoi suntem singuri la parintii si ar vrea ei sa faca tot.in februarie cautam sala. in aprilie facem logodna oficiala ,daca ar fi dupa mine mi-as face si rochia anul asta poate spre sf anului nu ar fi prea devreme nu? mai ales ca o fac la comanda

Inregistrat
    11.10.2006

ellie poti incepe sa cauti mai ales ca lunile iulie si august sunt cele mai vizate de tineri,o prietena tot asa ca tine a inceput sa caute sala prin mai iunie pe anul viitor si nu a gasit decat ceva cantina aiurea

Inregistrat
    06.01.2007

daca ar fi dupa mine mi-as face si rochia anul asta poate spre sf anului nu ar fi prea devreme nu? mai ales ca o fac la comanda[/quote]

Nu cred ca e devreme! mai bine sa fii o miresica fericita, decat una posomarata, nu-i asa? Probleme pot aparea oricand, si e mai bine sa le eviti! Parerea e ca mai bine stai cu rochita in sifonier 2 luni, decat sa te trezesti in ultima clipa ca nu e gata! mai ales ca voi aveti nunta si asa rpd, in mai.

Inregistrat
    03.01.2007

Eu ma voi duce in vara sa arvunesc localul (ca cica tre cu un an inainte ca sa gasesc liber cand vreau)chiar ca zboara timpul mai am un pic acum trece. Succes tuturor miresicilor si sa auzim de bine!

Inregistrat
    18.01.2007

Citat Postat de blueoana Vezi mesajul
    ellie poti incepe sa cauti mai ales ca lunile iulie si august sunt cele mai vizate de tineri,o prietena tot asa ca tine a inceput sa caute sala prin mai iunie pe anul viitor si nu a gasit decat ceva cantina aiurea
    Da, incep cautarile, este clar!
    Acum sunt la faza in care bombardez localurile cu mailuri pt solicitari de oferte!
    Eu ma mai gandeam ca anul asta sa cumpar si verighetele ... si vreau sa ma mai gandesc ce alte chestii ar mai putea fi achizitionate din timp ..

Pagina 3 din 63 PrimulPrimul 123451353 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us