Pagina 63 din 63 PrimulPrimul ... 1353616263
Rezultate de la 497 la 502 din 502

Subiect: Miresici de 2008

Inregistrat
    17.04.2008

Implicit Re: Miresici de 2008

Citat Postat de rocsxana Vezi mesajul
    salut miresicilor...am si eu o intrebare stiti cam care-i pretul pentru filmare si poze ? ca habar nu am , poop pe toate !
    pe mine ma costa 1150 ron, si include 500 de fotografii, filmare completa, retusarea pozelor, un slideshow cu 70 de poze si 15 fotografii mari scoase...

Inregistrat
    07.09.2007

Citat Postat de rocsxana Vezi mesajul
    salut miresicilor...am si eu o intrebare stiti cam care-i pretul pentru filmare si poze ? ca habar nu am , poop pe toate !

pe noi ne-a costat 13mil

avem 800 poze pe dvd
    avem 100 poze pe hartie in clasor
    avem poze in parc (poze artistice) doar cu noi doi
    avem filmat biserica si petrecere
    avem mini filmulet cu noi

Inregistrat
    25.03.2008

pe noi ne-a costat 1250EURO - in care intra dj, 2 foto + cameraman + alb mare din piele + retusare poze + pozele marturii la intrare + 1000 de poze, videocpli + 2 dvs cu filmulet .... chiar fac astia niste poze de vis ...totul e profi si pretul cam mare dar asta e

Inregistrat
    12.05.2008

Citat Postat de nik08 Vezi mesajul
    buna, cine imi da o mana de ajutor? caut urgent restaurant pt anul acesta si nu gasesc sau pe cineva care cedeaza local 140pers ? pllzzz
    Eu cedez restaurant Casa Latina pe 6 septembrie.Daca te intereseaza scrie-mi pe adresa [email protected]

Citat Postat de miha08 Vezi mesajul
    din pacate nu stiu de unde sa iti dau informatia cu sotii Rednic , imi pare rau sincer.

noi am rezolvat cu formatie, ii luam pe cei de la restaurantul Golden Blitz, niste tipi foarte misto, si tineri...noua ne plac mult.

si cu muzica, m-am linistit, cel putin pana dupa sarbatori..

am reusit sa iau si cameraman, si fotograf, si muzica, si sa fac si programare la biserica, ceea ce ardea cel mai tare.

si apoi, intre 25 - 27 ianuarie o sa fie targul de nunti...si de acolo, ma bazez ca o sa reusesc sa cumpar ce mai avem nevoie.

succese tuturor.

Buna Miha,

Maine mergem sa ascultam formatia de la Golden Blitz (cred ca se numeste Colibri). Este acceasi pe care ai avut-o tu la nunta? Ma poti ajuta cu ceva informatii despre ei? S-au ridicat la nivelul asteptarilor tale?

Mersi mult

Inregistrat
    01.06.2006

Dragelor, acest subiect a fost inchis. Mai multe detalii aici: IMPORTANT! Subiecte off-topic.
    Va asteptam la discutii despre de toate aici: "Off-topic" miresici 2008 si la discutii specifice, la toate subiectele de pe forum! Sectiunile "Dupa nunta" si "Diverse" va asteapta si, de ce nu, si cele dedicate pregatirii nuntii, unde acum puteti ajuta viitoarele mirese cu sfaturi!

Pagina 63 din 63 PrimulPrimul ... 1353616263

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us