Pagina 57 din 57 PrimulPrimul ... 747555657
Rezultate de la 449 la 450 din 450

Subiect: Verighete La Rosa

Inregistrat
    09.04.2014

Implicit Re: Verighete La Rosa

Si noi am patit-o cu La Rosa: cand am facut comanda ni s-a spus 3-4 saptamani; in saptamana nuntii am inceput sa ne agitam si am dat telefoane peste telefoane la care ni s-a spus ca le primim cu siguranta pentru ca sa ajungem in vinerea nuntii si verighetele noastre nu ajunsesera in Constanta erau blocate la Bucuresti. ne-au spus ca ne trimit un curier dar pentru ca nu mai aveam incredere in ei am rugat o verisoara sa le ridice si astfel verighetele au ajuns cu 2 ore inaintea nuntii. Nu mai spun ca nu erau modelul comandat si ca cea a sotului deabia a intrat fortata in biserica!
    Dupa nunta am mers la ei pentru lamuriri si sa intrebam cum sta treaba cu modelul. Am convenit sa ne faca modelul pentru ca se poate! Si ca si prima data termenul de livrare este depasit si asteptam telefoanele lor. Sotul meu este hotarat sa mearga la OPC!
    O groaza de bani pe verighete si numai numele de ei!

Inregistrat
    05.10.2015

Implicit Re: Verighete La Rosa

Citat Postat de ammy005 Vezi mesajul
    dignity_2014 este reprezentat La Rosa pe acest forum.

In loc sa fie sincer si sa ofere explicatii despre scandalul din iarna prefera sa se dea drept miresica si in paralel sa ne ameninte pe privat pe cele care am postat linkuri catre articole din presa.

Citez mai jos mesajul primit:

Buna ziua,

Va contactam din partea companiei La Rosa cu privire la postarea dvs, din 18.12.2013.

Ne exprimam regretul cu privire la parerea negativa pe care o aveti despre produsele si serviciile noastre, luand in cosiderare informatiile postate pe http://www.telegrafonline.ro/1387317...chetatori.html

Pe acesta cale dorim sa va comunicam ca toate acuzatiile publicate in presa impotriva companiei noastre sunt nefondate astfel ca orice persoana fizica sau juridica care aduce acuze pe baza publicatiilor mentionatre mai sus, in scris sau verbal, societatii noastre si afecteaza public imaginea acesteia astfel aducand un prejudiciu atat imaginii cat si bunului mers al companiei La Rosa, conform actelor normative in vigoare (Codul Penal art.205 ”Insulta” si art. 206 „Calomnia”) poate fi tras la raspundere penala sub acuzatia de calomnie si insulta.

Astfel ca apelam la bunacredinta Dvs. cu rugamintea sa stergeti postarea pentru a nu influenta si ceilalti utilizatori intr-un mod eronat.

Va multumim pentru intelegere.

Cu stima si respect,

Echipa La Rosa
    Chill! Infractiunile respective nici nu mai exista in Noul Cod Penal (intrat in vigoare in februarie 2014)

Pagina 57 din 57 PrimulPrimul ... 747555657

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us