Pagina 2 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 25

Subiect: Barati/Club Karo

Inregistrat
    25.07.2009

Implicit Re: RESTAURANT BARATI ( club Karo)

Cu ce firma ti-ai ornat?

Inregistrat
    01.04.2008

Citat Postat de cacaia Vezi mesajul
    Cu ce firma ti-ai ornat?
    cu cei de la lucris design.

Inregistrat
    25.07.2009

Banuiesc ca ai fost multumita de ei, nu?Sunt scumpi?

Inregistrat
    25.04.2010

Question Re: RESTAURANT BARATI ( club Karo)

Cam cate persoane incap in restaurant? pe net, din poze mi s-a parut micut.. asa e?

Inregistrat
    25.07.2009

Cei de la restaurant spun ca incap 120 de persoane dar dupa parerea mea cred ca e ideal pentru 80-90 de persoane.

Inregistrat
    09.12.2010

Citat Postat de cacaia Vezi mesajul
    si la noi a fost la fel, prima sala care am vazut-o a fost asta si ne-a placut f mult. am mai mers si ne-am mai uitat dar nu ne-a mai placut nici una la fel de mult. ca idee m-am gandit la verde, dar nu stiu daca gasesc nuanta de verde care-mi place...daca nu cu crem si maro, cred. acum depinde si de firma care orneaza.mai vedem.

buna!cum a iesit nunta?din privinta salonului cum a fost, servirea,ospatarii, cum ati iesit la sfarsit cu platitul meniurilor..... stii tu la ce ma refer . astept detalii.pupici

Inregistrat
    15.02.2010

Implicit Re: Barati/Club Karo

Miresici care ati avut nunta la club Karo, nu ne povestiti cum a fost la nunta voastra? Cum v-ati inteles cu cei de la sala, cum ati decorat sala , ati fost multumite de meniu etc ?

Inregistrat
    25.07.2009

Implicit Re: Barati/Club Karo

Buna fetelor.
    Eu am avut nunta la Karo si din punctul asta de vedere a fost mai mult decat ok si sincera sa fiu nu ma asteptam sa fie chiar asa.
    Am discutat in principal cu d-na Alina, care e o draguta, am dat avans de 2000 lei, cu ceva timp inainte de nunta ma fost si am stabilit meniul (ne-a ajuns cam 170 lei, am mai adus anumite modificari si de aceea).Cu o saptamana inainte de nunta am rugat-o pe d-na Alina sa ne pregateasca un meniu, asa cum va fi si in ziua nuntii, pentru a ne asigura ca vor fi ok.
    Sala a fost ormata cu crem si verde(a iesit f f frumoasa).O sa incerc sa pun niste poze, cu toete ca am mai incercat si nu am reusit.
    Iar in ziua nuntii a fost totul perfect, chelnerii au fost super ok, si daca au ciupit ceva au facut-o f subtil. Va dau un ex: din 7 sticle de martini cate le9am dat seara, dimineata ne-au dat inapoi 4... si ne-au dat si vin si apa si suc, din toate inclusiv tort.
    Noi am fost foarte de multumiti si recomand din suflet.

Ma opresc de acum din scris ca si asa cred v-am plictisit.
    Daca mai aveti intrebari... fara nicio problema.

Pagina 2 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us