Pagina 3 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 25

Subiect: Barati/Club Karo

Inregistrat
    15.02.2010

Implicit Re: Barati/Club Karo

Citat Postat de cacaia Vezi mesajul
    Buna fetelor.
    Eu am avut nunta la Karo si din punctul asta de vedere a fost mai mult decat ok si sincera sa fiu nu ma asteptam sa fie chiar asa.
    Am discutat in principal cu d-na Alina, care e o draguta, am dat avans de 2000 lei, cu ceva timp inainte de nunta ma fost si am stabilit meniul (ne-a ajuns cam 170 lei, am mai adus anumite modificari si de aceea).Cu o saptamana inainte de nunta am rugat-o pe d-na Alina sa ne pregateasca un meniu, asa cum va fi si in ziua nuntii, pentru a ne asigura ca vor fi ok.
    Sala a fost ormata cu crem si verde(a iesit f f frumoasa).O sa incerc sa pun niste poze, cu toete ca am mai incercat si nu am reusit.
    Iar in ziua nuntii a fost totul perfect, chelnerii au fost super ok, si daca au ciupit ceva au facut-o f subtil. Va dau un ex: din 7 sticle de martini cate le9am dat seara, dimineata ne-au dat inapoi 4... si ne-au dat si vin si apa si suc, din toate inclusiv tort.
    Noi am fost foarte de multumiti si recomand din suflet.

Ma opresc de acum din scris ca si asa cred v-am plictisit.
    Daca mai aveti intrebari... fara nicio problema.

Si eu tot cu dna Alina am discutat si mi-a povestit de o nunta frumoasa la care sala a fost decorata cu verde. Deci tu erai miresica Mi-a spus ca a fost o nunta deosebita si ei i-a placut cum a fost decorata sala. Daca reusesti sa adaugi poze, m-ar interesa si pe mine cum a iesit sala cu verde. Eu ma gandeam la ceva cu maro si crem sau maro si verde sau alb cu maro ...nu stiu, sunt nehotarata. Cateva poze m-ar ajuta sa-mi fac o idee.
    La tine la nunta unde a fost aranjata masa mirilor si unde formatia? Si aici am o dilema pentru ca sala e in forma de L.

Inregistrat
    25.07.2009

Nu stiu cum sa pun poze pt ca la "ataseaza poze/fisiere" - scrie ca sunt prea mari pozele, nu stiu cum sa le atasez... poate ma ajutati.
    Ne-am gandit la mai multe variante cum sa asezam mesele, am facut simulari...am avut treaba .
    Dar varianta cea mai buna(dupa parerea noastra) a fost:
    - muzica a stat la geam(acolo unde e la rotund)
    - masa mirilor (nu stiu cum sa explic f bine), asa cum recomanda si ei in dreptul usilor care dau in terasa.

Inregistrat
    15.02.2010

Nu stiu cum sa pun poze pt ca la "ataseaza poze/fisiere" - scrie ca sunt prea mari pozele, nu stiu cum sa le atasez... poate ma ajutati.
    Ne-am gandit la mai multe variante cum sa asezam mesele, am facut simulari...am avut treaba .
    Dar varianta cea mai buna(dupa parerea noastra) a fost:
    - muzica a stat la geam(acolo unde e la rotund)
    - masa mirilor (nu stiu cum sa explic f bine), asa cum recomanda si ei in dreptul usilor care dau in terasa.

Eu ma gandeam la masa mirilor pusa acolo pe rotund si formatia undeva pe mijlocul salii. Nu stiu...
    La tine au fost farfuriile albastre? Am vazut in restaurant farfurii albastre care nu-mi plac. Oare nu au si alt set?

Inregistrat
    25.07.2009

Eu am inchiriat de la Daisy Sara niste "suporturi" pentru farfurii din sticla care dadeau f bine pe masa, chiar imi pare rau ca nu pot sa atasez poze...

Inregistrat
    01.06.2012

Cine a facut nunta la acest restaurant, va rog sa postati o poza - doua cu aranjamentul salii...

Inregistrat
    01.06.2012

Eu am inchiriat de la Daisy Sara niste "suporturi" pentru farfurii din sticla care dadeau f bine pe masa, chiar imi pare rau ca nu pot sa atasez poze...
    Ti-am raspuns la mesaj, iar cand i-am dat trimitere mi-a aparut eroarea cum ca nu am voie sa transmit mesaje private caci nu am 10 postari pe forum! Ce porcarie! Imi mai trimiti te rog un mesaj privat prin care sa imi transmiti adresa ta de mail si iti voi trimite ulterior adresa mea de mail pe adresa ta de mail
    Scuze pt deranj, insa chiar la aranjamente verzi ma gandeam si eu pt karro. Mi-ar placea mult daca m-ai ajuta cu niste sfaturi..
    Multumesc anticipat!

Inregistrat
    31.05.2012

Buna,

A facut cineva nunta la Karo de curand? Aveti detalii legate de meniu, decoratiuni, formatie etc?

Multumesc anticipat.

Inregistrat
    14.11.2013

buna seara!am vazut ca ai avut nunta la karo in luna septembrie a acestui an...imi place enorm acest restaurant si ma gandesc din toata inima sa il aleg si eu.mi se pare cam scumput meniul dar imi spunea un prieten ca se mai poate cumva negocia...imi poti da te rog niste detalii referitoare la nunta ta?iti multumesc si sper ca ai avut o nunta asa cum ai visat!

Pagina 3 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us