Pagina 1 din 4 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 25

Subiect: Barati/Club Karo

Inregistrat
    10.09.2009

Post Barati/Club Karo

Hello ! am fost de curand sa vedem sala de acolo ( a fost renovata de curand) si am nimerit intr-o sambata cand era ornata pt o nunta ....era absolut superb totul......are si terasa, gradina aceea superba
    Pe scurt meniul e 150 ron include mancarea + 2 cafele, 1 suc la 0.5 l, si o apa la 0,75 restul aducem noi: tarie , vin , tort , prajituri, suc si apa a. i. sa ajunga ...
    Nu impun conditii in ceea ce priveste muzica adusa sau firma de decoratiuni
    Se plateste o taxa de 100 de ron pt sparturi (chiar daca nu se sparge nimic....)
    Ospatarii, la 100 de pers ne-au spus ca ajung 10 oameni cu tot cu bucataria ; se plateste un meniu de ospatar....
    Vor acont de 2000 ron , incheie contract..
    Voi ce parere aveti? Cine a mai facut nunta acolo poate ne va impartasi mai multe....

Inregistrat
    01.04.2008

Implicit Re: RESTAURANT BARATI ( club Karo)

Citat Postat de blackblondy Vezi mesajul
    Hello ! am fost de curand sa vedem sala de acolo ( a fost renovata de curand) si am nimerit intr-o sambata cand era ornata pt o nunta ....era absolut superb totul......are si terasa, gradina aceea superba
    Pe scurt meniul e 150 ron include mancarea + 2 cafele, 1 suc la 0.5 l, si o apa la 0,75 restul aducem noi: tarie , vin , tort , prajituri, suc si apa a. i. sa ajunga ...
    Se plateste o taxa de 100 de ron pt sparturi (chiar daca nu se sparge nimic....)
    Ospatarii, la 100 de pers ne-au spus ca ajung 10 oameni cu tot cu bucataria ; se plateste un meniu de ospatar....
    Voi ce parere aveti? Cine a mai facut nunta acolo poate ne va impartasi mai multe....

e foarte bun pretul meniului!! Zona excelenta...Da-i bice!!

Inregistrat
    25.07.2009

Buna seara, si noi tot acolo avem nunta si cred ca saptamana asta sau cel tarziu saptamana viitoare incheiem un precontract.Voi ati incheiat precontractul?

Inregistrat
    10.09.2009

Nu am incheiat inca dar intentionam sa mergem in curand....voi pe ce data veti avea nunta?
    Ai si alte amanunte pe care ti le-au spus ei si nu le-am precizat?
    Oricum am inteles ca mancarea este f buna acolo....

Inregistrat
    25.07.2009

Nu am incheiat inca dar intentionam sa mergem in curand....voi pe ce data veti avea nunta?
    Ai si alte amanunte pe care ti le-au spus ei si nu le-am precizat?
    Oricum am inteles ca mancarea este f buna acolo....

noi am fost si am incheiat un precontract dar nu cu foarte multe detalii.nu cred ca mai am altceva de adaugat la ce ai spus tu, cam astea ar fi...mancarea e buna dar cam scumpa, am fost in vara la terasa si am mancat si nu sunt ieftini. noi avem nunta pe 29 mai.

Inregistrat
    10.10.2009

si eu tot acolo imi fac nunta ... a fost primul local in care am intrat pentru nunta si mi-a placut f mult . inca nu am facut precontractul ... cat ati dat avans ? mie mi s-a spus 2000 lei . a si mai e cv ....ce culori v-ati gandit sa asortati cu incaperea ?

Inregistrat
    25.07.2009

si la noi a fost la fel, prima sala care am vazut-o a fost asta si ne-a placut f mult. am mai mers si ne-am mai uitat dar nu ne-a mai placut nici una la fel de mult. ca idee m-am gandit la verde, dar nu stiu daca gasesc nuanta de verde care-mi place...daca nu cu crem si maro, cred. acum depinde si de firma care orneaza.mai vedem.

Inregistrat
    01.04.2008

Citat Postat de cacaia Vezi mesajul
    si la noi a fost la fel, prima sala care am vazut-o a fost asta si ne-a placut f mult. am mai mers si ne-am mai uitat dar nu ne-a mai placut nici una la fel de mult. ca idee m-am gandit la verde, dar nu stiu daca gasesc nuanta de verde care-mi place...daca nu cu crem si maro, cred. acum depinde si de firma care orneaza.mai vedem.

aha..prinde ff fain acolo crem cu maro. Eu am avut bej cu ciocolatiu si mi-a placut enorm cum a iesit.

Pagina 1 din 4 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us