Pagina 2 din 26 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 204

Subiect: Sala Iridium (H. Howard Johnson)

Inregistrat
    12.03.2007

Implicit Re: Sala Iridium (H. Howard Johnson)

Dragele mele,
    si eu voi avea nunta anul acesta in septembrie. Am ales HO_JO sala Platinium dupa ce am vizitat 90 % din localurile din Bucuresti. Mi s-au parut cei mai seriosi si mai amabili iar locul cel mai potrivit pentru ce vrem sa facem eu si viitorul sot. Suntem foarte incantati si recomandam cu caldura locul. Iar dupa eveniment promit sa postez si niste poze caci am vazut ca nu prea se actioneaza in acest sens si cred ca ar fi destul de constructiv pentru cele care isi pregatesc nuntile si nu stiu ce sa aleaga. Asa au ocazia sa vada sala decorata si cat de cat atmosfera.V-am pupat!

Inregistrat
    04.09.2006

Buna! Fetelor se intampla sa aveti o oferta de la HoJo? Ma refer la oferta aceea generala pe care o au restaurantele. M-ar interesa sa vad ce tipuri de meniu, ce preturi au, ce ofera...stiti voi la ce ma refer.
    Daca aveti dati un semn va rog sa va dau adresa mea de mail unde sa trimiteti.
    Am luat legaura cu ei pe mail, dar din pacate nu am primit nici un semn.

Inregistrat
    02.03.2007

noi am avut un eveniment la firma la HoJo. Servirea este foarte buna, mancarea nu este la fel de gustoasa pe cat este de aspectoasa dar este buna.
    sunt seriosi, orientati catre nevoile clientului, profesionisti.
    cat despre tort este bun dar nu pe cat de scump.

pupici su succes la organizare!

Inregistrat
    05.09.2007

Hello!!!
    In primul rand CASA DE PIATRA si multa fericire celor care au facut pasul cel mare.
    In al doilea rand as vrea sa aflu mai multe despre Howard Johnson.Nu m-am decis inca dar imi place foarte mult...si zilele astea ar trebui sa dau avansul.Asa ca,daca ati facut nunta acolo va rog frumos sa-mi dati niste detalii.
    Multumesc

Inregistrat
    05.09.2007

Inregistrat
    05.09.2007

Chiar nimeni nu ma poate ajuta???

Inregistrat
    15.05.2007

Citat Postat de alycya02 Vezi mesajul
    Chiar nimeni nu ma poate ajuta???
    Le am dat eu un mail si sper sa mi raspunda, iti voi oferi mai multe detalii in conditiile in care primesc raspunsul asteptat

Inregistrat
    15.05.2007

Cine doreste detalii despre organizarea nuntii la Ho Jo sa ma contacteze, eu am primit oferta de la ei. Cel mai important lucru este ca se percepe chirie 1000 de euro, bani care nu vor fii returnati la plata finala

Pagina 2 din 26 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us