Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 21

Subiect: Unde se poate duce mireasa cand e furata de la nunta...locurile cele mai faine..

Inregistrat
    25.05.2009

Smile Unde se poate duce mireasa cand e furata de la nunta...locurile cele mai faine..

As vrea sa venim cu idei cat mai multe aici ne pot ajuta si miresicile care au fost furate pe unde au fost duse sa avem si noi ceva idee...

Inregistrat
    29.09.2009

Implicit Re: Unde se poate duce mireasa cand e furata de la nunta...locurile cele mai faine..

Eu inca nu am fost mireasa, dar daca ma fura, vreau sa ma duca la Ciuperca, sus pe deal.
    Mi se pare un loc super.
    Dar in caz de vreme urata sau ceva, e ok si vreun club.

Inregistrat
    16.03.2008

Implicit Re: Unde se poate duce mireasa cand e furata de la nunta...locurile cele mai faine..

Pt mine cel mai frumos loc e la nunta mea!
    Eu chiar nu vreau sa fiu furata!

Inregistrat
    25.05.2009

Smile Re: Unde se poate duce mireasa cand e furata de la nunta...locurile cele mai faine..

Citat Postat de dramatzica Vezi mesajul
    Pt mine cel mai frumos loc e la nunta mea!
    Eu chiar nu vreau sa fiu furata!
    Si daca o sa fi furata????????are si asta farmecul ei ca doar nu stai mult 30 min lipsesti

Inregistrat
    16.03.2008

Citat Postat de anamaria19 Vezi mesajul
    Si daca o sa fi furata????????are si asta farmecul ei ca doar nu stai mult 30 min lipsesti
    Daca o sa fiu furata o sa le zic sa ma duca pe undeva pe aproape, chiar nu vreau sa lipsesc de la nunta mea, ca e doar o data in viata, nu? Mie sincer nu imi arde de clubri, sa imi ard rochia pe acolo si de astea... dar asta sunt eu, cui ii place... sa mearga, fiecare face ce vrea. Oricum am vazut la multe nunti ca se cam sparge cheful cu furatul miresei...
    Repet inca o data, ca sa nu ma intelegeti gresit, nu am nimic impotriva furatului miresei, dar eu personal, as vrea sa nu fiu furata
    O sa va spun dupa daca am fost furata sau nu

Inregistrat
    25.05.2009

Smile Re: Unde se poate duce mireasa cand e furata de la nunta...locurile cele mai faine..

Daca o sa fiu furata o sa le zic sa ma duca pe undeva pe aproape, chiar nu vreau sa lipsesc de la nunta mea, ca e doar o data in viata, nu? Mie sincer nu imi arde de clubri, sa imi ard rochia pe acolo si de astea... dar asta sunt eu, cui ii place... sa mearga, fiecare face ce vrea. Oricum am vazut la multe nunti ca se cam sparge cheful cu furatul miresei...
    Repet inca o data, ca sa nu ma intelegeti gresit, nu am nimic impotriva furatului miresei, dar eu personal, as vrea sa nu fiu furata
    Si daca te fura sa nu te tina mult ca nu e placut intradevar .....eu vreau sa fiu furata totusiii..are farmec ceva si asta...

Inregistrat
    25.05.2009

In caz ca vei fi furata sa te gandesti la noi ca am vb despre ,,furtul,,acesta!!!!spor la pregatirii

Inregistrat
    16.03.2008

Citat Postat de anamaria19 Vezi mesajul
    In caz ca vei fi furata sa te gandesti la noi ca am vb despre ,,furtul,,acesta!!!!spor la pregatirii
    ok, o sa imi aduc aminte cu siguranta!
    merci si la fel si voua!

Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us