Pagina 1 din 4 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 29

Subiect: Restaurant La Iani - Sat Vacanta

Inregistrat
    09.10.2009

Implicit Restaurant La Iani - Sat Vacanta

Buna fetelor,
    Are cineva informatii despre restaurant la iani? Cum sunt serviciile, preturile? Cate persoane incap?

Inregistrat
    29.06.2009

Implicit Re: Restaurant La Iani - Sat Vacanta

Citat Postat de syvy_21 Vezi mesajul
    Buna fetelor,
    Are cineva informatii despre restaurant la iani? Cum sunt serviciile, preturile? Cate persoane incap?
    Buna
    eu stiu de la o prietena care a fost in august la o nunta la iani si a zis k a fost frum are capacitate de 250 de locuri .. eu personal nu am vazut cum este in interior k era inchis cand am fost noi ... e deschis akum de curand in iulie am inteles ... mai multe detalii nu am dar dak mai aflu iti mai scriu ...

Inregistrat
    28.03.2009

Am fost eu zilele trecute, am vb cu o tanti care zicea ca incap 280(eu personal nu-mi dau seama unde); in acel moment era o nunta de 160 pers si era perfect; arata frumos..si fara huse de scaune(are niste scaune negre cu spatar inalt care dau bine); meniul de la 120ron cel traditional pana la 175ron....mi-a aratat un aperitiv din meniul traditional care arata groaznic(daca mi-ar pune cineva asa ceva pe masa nu cred ca as manca ceva) si cam atat; data viitoare iti spun si c date avea libere pt 2010

Inregistrat
    09.10.2009

Buna
    Mersi frumos de informatii. Am ajuns si eu acolo ... si mi-am si rezervat data.
    Cel mai scump meniu e 145. Eu m-am decis pe unul traditional la 125.

Capacitate scrie pe un banner la intrare ca ar fi 250. Eu oricum am 150 - sper . Salonul arata foarte bine. Sper sa iasa totul ok .

Va tin la curent.

Inregistrat
    18.01.2010

Eu am avut nunta la restaurant "La Iani" in vara asta si am fost foarte multumita.Am avut meniul traditional de 120 ron si toata lumea a fost mai mult decat satisfacuta.Ce a fost super tare e ca ni s a oferit luna de miere in Tenerife cu cazarea gratuita la un resort de 5 stele unde ne am simtit incredibil,nici nu visam la o asemenea vacanta.Au oferte foarte atractive si in ceea ce priveste aranjamentele florale si sunt foarte flexibili. Va pup sper ca
    v am fost de folos!

Inregistrat
    15.09.2008

Citat Postat de cristinaivan Vezi mesajul
    Eu am avut nunta la restaurant "La Iani" in vara asta si am fost foarte multumita.Am avut meniul traditional de 120 ron si toata lumea a fost mai mult decat satisfacuta.Ce a fost super tare e ca ni s a oferit luna de miere in Tenerife cu cazarea gratuita la un resort de 5 stele unde ne am simtit incredibil,nici nu visam la o asemenea vacanta.Au oferte foarte atractive si in ceea ce priveste aranjamentele florale si sunt foarte flexibili. Va pup sper ca
    v am fost de folos!
    fa-ma sa inteleg...doar pt faptul k ati facut nunta acolo ei v-au oferit luna de miere gratuit????

Citat Postat de elena_steliana18 Vezi mesajul
    fa-ma sa inteleg...doar pt faptul k ati facut nunta acolo ei v-au oferit luna de miere gratuit????
    Asa scrie si pe site-ul lor, pentru orice eveniment organizat la ei ofera o excursie pentru 2 persoane in Tenerife.

Inregistrat
    27.10.2008

Citat Postat de syvy_21 Vezi mesajul
    Buna
    Mersi frumos de informatii. Am ajuns si eu acolo ... si mi-am si rezervat data.
    Cel mai scump meniu e 145. Eu m-am decis pe unul traditional la 125.

Capacitate scrie pe un banner la intrare ca ar fi 250. Eu oricum am 150 - sper . Salonul arata foarte bine. Sper sa iasa totul ok .

Va tin la curent.

am si eu niste intrebari.......... cand ti-ai rezervat data stii dc mai aveau ceva date libere in iulie 2010? impuneau ceva ca de exemplu numar minim de persoane, aranjamente florale....... chestii ce tin de organizare.......... iar ospatarii si bucatarii cu cat se plateau?

mai am ceva intrebari dar in momentul de fata sunt foarte bulversata si nu-mi vin in minte toate!

la ce ora te-ai dus pe acolo? as vrea si eu sa trec in weekend pe la ei fiindca din poze arata foarte frumos.....

Pagina 1 din 4 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us