Pagina 2 din 49 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 386

Subiect: Restaurant cochet pt botez -50 pers

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Re: restaurant cochet pt botez -50 pers

Citat Postat de mitutza Vezi mesajul
    e mai greu........coincide cu per de nunti......
    stiu dar nu avem acelasi target.. majoritatea miresicilor cauta rest de 100-150 pers eu caut doar de 50.. si nu sunt multe nuntile asa mici

Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de valen Vezi mesajul
    stiu dar nu avem acelasi target.. majoritatea miresicilor cauta rest de 100-150 pers eu caut doar de 50.. si nu sunt multe nuntile asa mici
    Poti sa incerci Any Time, pe 11 iunie, cum vii dinspre parcul Carol pe dreapta. Eu am facut nunta acolo, am fost 49 de persoane si a fost OK. Doar sa nu iei DJ-ul lor.

Inregistrat
    25.06.2006

dc faci botezul duminica e mai usor.....oricum tre sa te interesezi si sa "te zbati" putin pt ca botezul coincide cu per de nunti

ps>dc imi vine o idee iti spun........e un rest pe langa bis sf.mina,dar nu mi pica fisa acu.........offffffff>>cate "lapsusuri" .......cand imi aduc aminte iti spun.....

Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de mitutza Vezi mesajul
    dc faci botezul duminica e mai usor.....oricum tre sa te interesezi si sa "te zbati" putin pt ca botezul coincide cu per de nunti

ps>dc imi vine o idee iti spun........e un rest pe langa bis sf.mina,dar nu mi pica fisa acu.........offffffff>>cate "lapsusuri" .......cand imi aduc aminte iti spun.....
    vrem sambata si o sa vb si cu raluca tipa care s-a ocupat de nunta noastra.. sa vad ea ce ma sfatuieste.. ideea e ca nu pot sa semnez contract de pe acum pt botez... nu e ca la nunta...
    oricum daca va vin idei sunt binevenite

Inregistrat
    05.06.2006

Citat Postat de valen Vezi mesajul
    vrem sambata si o sa vb si cu raluca tipa care s-a ocupat de nunta noastra.. sa vad ea ce ma sfatuieste.. ideea e ca nu pot sa semnez contract de pe acum pt botez... nu e ca la nunta...
    oricum daca va vin idei sunt binevenite

La multi ani tuturor! Mi-a fost dor de voi... Si noi ne gandim unde sa facem botezul dar mai avem... La noi (daca se naste la timp ) vom avea botezul cam in perioada in care am avut si nunta... adik in iulie... deci in plin sezon de nunti! Oricum, rezervarea la restaurant o vom face dupa ce se naste... ca asa cum ai zis si tu nu poti face dinainte...

Oricum eram curioasa... pana la urma ce ti-a zis... a ramas ca e fetita bebelul tau??? Stiu ca ultima oara asa ziceai...

Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de andradap Vezi mesajul
    La multi ani tuturor! Mi-a fost dor de voi... Si noi ne gandim unde sa facem botezul dar mai avem... La noi (daca se naste la timp ) vom avea botezul cam in perioada in care am avut si nunta... adik in iulie... deci in plin sezon de nunti! Oricum, rezervarea la restaurant o vom face dupa ce se naste... ca asa cum ai zis si tu nu poti face dinainte...
    Cred ca la noi va fi si mai si... bebe cel mai probabil vine in iulie (ca si nunta noastra, ar fi super sa se nasca exact pe 29 iulie!) iar botezul va fi undeva dupa 15 septembrie, exact cand sunt mai multe nunti!
    Noroc ca o sa il facem foarte restrans, probabil in jur de 40 de persoane...

Inregistrat
    05.06.2006

Citat Postat de dj Vezi mesajul
    Cred ca la noi va fi si mai si... bebe cel mai probabil vine in iulie (ca si nunta noastra, ar fi super sa se nasca exact pe 29 iulie!) iar botezul va fi undeva dupa 15 septembrie, exact cand sunt mai multe nunti!
    Noroc ca o sa il facem foarte restrans, probabil in jur de 40 de persoane...

La noi ar trebui sa se nasca la inceputul lui mai... deci ar avea aproape 3 luni pana la sfarsitul lui iulie... La voi... daca se naste la sfarsitul lui iulie i-ati putea face botezul pe la sf. lui octombrie... si atunci nu mai sunt asa multe nunti! ;)

Oricum... asa cum am facut noi nunta duminica... si a iesit bine... nu vad de ce nu ar iesi si botezul bine daca il facem duminica... si cate miresici cu 50 de invitati isi fac nunta duminica?

Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de andradap Vezi mesajul

Oricum eram curioasa... pana la urma ce ti-a zis... a ramas ca e fetita bebelul tau??? Stiu ca ultima oara asa ziceai...
    fata noastra tot fata a ramas si sper ca si maine la eco sa ramana tot fata altfel le pun bombe la cabinet.. eu nasc in martie pe 6-7 sper ca nu pe 8 iar la mijlocul lui mai avem o nunta tocmai la vaslui si vrem botezul dupa nunta ca sa fie si mai cald afara...
    ia uitati ce mi-a placut mie ca idee de restaurant: http://www.silviusrestaurants.ro/basilicum/index.html
    uitati-va la sectiunea galerie foto la terasa... imi si imaginez cum ar arata cu perdele din voal spumos care sa imprejmuiasca terasa .. cu lumanari... numai ca daca nu e cald nu merge
    voua va place?

Pagina 2 din 49 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us