Pagina 3 din 49 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 386

Subiect: Restaurant cochet pt botez -50 pers

Inregistrat
    20.04.2006

Implicit Re: restaurant cochet pt botez -50 pers

buna vali! mie una mi se pare draguta terasa si super ok pt un botez "cochet". important insa e sa iti placa tie si sotului tau si daca tie iti place va placea si invitatilor, bafta maine la eco, te pup

Inregistrat
    05.06.2006

Citat Postat de valen Vezi mesajul
    fata noastra tot fata a ramas si sper ca si maine la eco sa ramana tot fata altfel le pun bombe la cabinet.. eu nasc in martie pe 6-7 sper ca nu pe 8 iar la mijlocul lui mai avem o nunta tocmai la vaslui si vrem botezul dupa nunta ca sa fie si mai cald afara...
    ia uitati ce mi-a placut mie ca idee de restaurant: http://www.silviusrestaurants.ro/basilicum/index.html
    uitati-va la sectiunea galerie foto la terasa... imi si imaginez cum ar arata cu perdele din voal spumos care sa imprejmuiasca terasa .. cu lumanari... numai ca daca nu e cald nu merge
    voua va place?

E dragutz foc... e cochet, intim... e nemaipomenita si ideea cu perdele albe vaporoase... Ce inseamna sa fii o miresica inventiva... la botez iti vine mult mai usor cu aranjamentele

Inregistrat
    03.10.2006

are mare potential terasa, mi-a placut si chiar ca ar arata frumos cu voal, luminari, evetual pe roz........

Inregistrat
    07.02.2005

deja la botez o sa fiu master .. dat fiind faptul ca am inca proaspta in mine experienta nuntii.... o sa ma interesez de preturi si conditii pt terasa si va tin la curent. dar daca mai aveti sugestii le astept

Citat Postat de mitutza Vezi mesajul
    e mai greu........coincide cu per de nunti......
    da, dar restaurante maimici se gasesc, iar la botez tb inchiriate, de obicei, pt simbata/duminica pe la prinz. Si nu se sta mult.

Rest Decebal, Bd. Decebal?
    Rest La mama, St cel MAre??
    Rest Insieme, Str. Toamnei 15 (parca).. e cochet, aranjat frumos, 2 sali ce comunica intre ele, bucataria buna.
    daca dragoste nu e, nimic nu e

http://new.photos.yahoo.com/cata_ms/album

Inregistrat
    07.02.2005

Post Re: restaurant cochet pt botez -50 pers

Anul trecut am avut niste prieteni care au facut o nunta de 50 de persoane la un restaurant in Piata Rosetti.Eu nu am fost acolo (au avut nunta in aceeasi zi cu noi looool)dar ei povesteau ca au fost f multumiti,mai ales ca erau preturile mici.Se numeste Casa cu Tei.Vezi si tu daca te incanta,asta in cazul in care ai timp sa ajungi pe acolo.Pup.
    POZE NUNTA NOASTRA:
    http://www.flickr.com/photos/[email protected]/sets/

CARINA,IUBITA MEA!

Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de valen Vezi mesajul
    fata noastra tot fata a ramas si sper ca si maine la eco sa ramana tot fata altfel le pun bombe la cabinet.. eu nasc in martie pe 6-7 sper ca nu pe 8 iar la mijlocul lui mai avem o nunta tocmai la vaslui si vrem botezul dupa nunta ca sa fie si mai cald afara...
    ia uitati ce mi-a placut mie ca idee de restaurant: http://www.silviusrestaurants.ro/basilicum/index.html
    uitati-va la sectiunea galerie foto la terasa... imi si imaginez cum ar arata cu perdele din voal spumos care sa imprejmuiasca terasa .. cu lumanari... numai ca daca nu e cald nu merge
    voua va place?

valen, ai mai vorbit aici legat de terasa?... ai idee cat costa meniul, daca poti veni cu bautura de acasa?... sau alte detalii
    voi v-ati stabilit la un restaurant anume?
    mamica lui MIHAI

Inregistrat
    05.06.2006

Citat Postat de vicky Vezi mesajul
    valen, ai mai vorbit aici legat de terasa?... ai idee cat costa meniul, daca poti veni cu bautura de acasa?... sau alte detalii
    voi v-ati stabilit la un restaurant anume?
    In general pt. botez astepti sa se nasca copilul si apoi cauti sa faci rezervare la restaurant... Nu e ca la nunti unde trebuie sa faci rezervare cu mult timp inainte... Din fericire... pentru botez fiind nevoie de un restaurant muuult mai mic decat la majoritatea nuntilor, nu e bataie sambata sau duminica pe el... deci il poti rezerva si doar cu 2-3 luni inainte
    Noi nu suntem deloc decisi... cred ca ne va veni inspiratia cand va aparea BEBE... ca pana atunci parca nu am tragere de inima nici makr sa ma uit dupa restaurante (cred ca m-au cam dat peste cap SUPERSTITIILE.... )

Pagina 3 din 49 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us