Pagina 1 din 49 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 386

Subiect: Restaurant cochet pt botez -50 pers

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Restaurant cochet pt botez -50 pers

ne gandim la o locatie pt botez si nu ne vine nimic in minte. am vrea un restaurant dragut, in culori neutre, fara nici un specific(romanesc, haiducesc pescaresc etc) adica sa aiba cat mai putine decoratii... in care sa incapa 50 pers.... nu cer mult nu ???
    aveti vreo sugestie??

Inregistrat
    20.04.2006

Implicit Re: restaurant cochet pt botez -50 pers

Citat Postat de valen Vezi mesajul
    ne gandim la o locatie pt botez si nu ne vine nimic in minte. am vrea un restaurant dragut, in culori neutre, fara nici un specific(romanesc, haiducesc pescaresc etc) adica sa aiba cat mai putine decoratii... in care sa incapa 50 pers.... nu cer mult nu ???
    aveti vreo sugestie??
    am fost noi in toamna la un botez la restaurantul trafiic. are si site daca nu ma insel
    www.trafiic.ro cred. mi- a placut era cu bufet suedez. cred ca merge pt botez

Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de danielaradu Vezi mesajul
    am fost noi in toamna la un botez la restaurantul trafiic. are si site daca nu ma insel
    www.trafiic.ro cred. mi- a placut era cu bufet suedez. cred ca merge pt botez
    m-am uitat pe site-ul lor e prea incarcat pt ce caut eu.. merci oricum.. bufet suedez vom avea si noi

Inregistrat
    03.10.2006

Valen, dupa relevion,o sa-l intreb pe vara-miu undea facut botezul, din poze arata cam asa cum vrei tu.

Inregistrat
    25.06.2006

uffff.......vogue >in spate la eva
    .............anca>e micut.......titan

ps>nush.........sa "furam" idei de la miresicile care fac nunta in buc....o nunta mica.....tot ca botezul tau

Inregistrat
    25.06.2006

valen acum depinde si cand e botezul........in ce perioada??.......nu tb neaparat un restaurant de 50 pers......poate fi si mai maricel.......e per de nunti cand e botezul?

Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de mitutza Vezi mesajul
    valen acum depinde si cand e botezul........in ce perioada??.......nu tb neaparat un restaurant de 50 pers......poate fi si mai maricel.......e per de nunti cand e botezul?
    cel mai probabil dupa jumatatea lui mai... daca toate merg conform planurilor

Inregistrat
    25.06.2006

Citat Postat de valen Vezi mesajul
    cel mai probabil dupa jumatatea lui mai... daca toate merg conform planurilor
    e mai greu........coincide cu per de nunti......

Pagina 1 din 49 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us