Rezultate de la 1 la 3 din 3

Subiect: restaurant CORONA din Balcik

Inregistrat
    17.12.2006

Implicit restaurant CORONA din Balcik

Dragele mele ,nu am mai scris de mult pentru ca am fost foarte ocupata dar nu ma pot abtine sa nu va spun ce incantata am fost de nunta la care am fost invitata in statiunea Balcik din Bulgaria.Restaurantul era amplasat chiar pe malul marii.Servirea a fost ireprosabila,mancarea buna iar preturile la fel ca la noi.Cred ca merita sa-ti faci nunta acolo chiar daca e un efort pentru nuntasi sa parcurga cateva sute de km.

Inregistrat
    30.07.2008

Implicit Re: restaurant CORONA din Balcik

acum o luna am fost la nunta ca si invitat la restaurant Korona...este o locatie de vis...pe de o parte mare, pe de alta parte ai acces la gradina castelului cu verdeata/cascade luminate.
    la inceput cand am fost invitata am urat faptul ca tb sa mergem pana acolo...dar dupa am zis bv lor ca au fct acolo..noi am mers de vineri si am avut ocazia sa ne odihnim pt nunta ceea ce va recomand daca tb sa fiti fresh pt nunta samb seara...
    servirea a fost k...
    ca si minus pot sa zic ca spatiul nu este unul generos...exista stalpi si nu e o f buna vizibilitate catre ring/alte mese..
    servirea si mancarea a fost buna...poate putin condimentata pt gusturile mele

Citat Postat de lydiana Vezi mesajul
    Dragele mele ,nu am mai scris de mult pentru ca am fost foarte ocupata dar nu ma pot abtine sa nu va spun ce incantata am fost de nunta la care am fost invitata in statiunea Balcik din Bulgaria.Restaurantul era amplasat chiar pe malul marii.Servirea a fost ireprosabila,mancarea buna iar preturile la fel ca la noi.Cred ca merita sa-ti faci nunta acolo chiar daca e un efort pentru nuntasi sa parcurga cateva sute de km.

Inregistrat
    01.09.2009

Implicit Re: restaurant CORONA din Balcik

Citat Postat de burzunica Vezi mesajul
    acum o luna am fost la nunta ca si invitat la restaurant Korona...este o locatie de vis...pe de o parte mare, pe de alta parte ai acces la gradina castelului cu verdeata/cascade luminate.
    la inceput cand am fost invitata am urat faptul ca tb sa mergem pana acolo...dar dupa am zis bv lor ca au fct acolo..noi am mers de vineri si am avut ocazia sa ne odihnim pt nunta ceea ce va recomand daca tb sa fiti fresh pt nunta samb seara...
    servirea a fost k...
    ca si minus pot sa zic ca spatiul nu este unul generos...exista stalpi si nu e o f buna vizibilitate catre ring/alte mese..
    servirea si mancarea a fost buna...poate putin condimentata pt gusturile mele
    stiu restaurantul, am papat si eu acolo intr-un weekend. este superba privelistea si mancarea....yammy! felicitari mirilor pentru ideea de a face nunta acolo!

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us