Pagina 104 din 104 PrimulPrimul ... 45494102103104
Rezultate de la 825 la 830 din 830

Subiect: Furatul Miresei

Inregistrat
    13.08.2013

Implicit Re: Furatul Miresei

Nici eu nu imi doresc sa fiu furata, consider ca este prea putin timp, in care vreau sa vorbesc si cu invitatii, sa si dansez, sa ma simt bine..ca sa mai pierd o jumatate de ora, o ora pe cine stie unde. Si nici sa nu aud ca il pun pe mire in cine stie ce momente penibile...sa cante..sa faca streaptease sau mai stiu eu ce. Problema mea este cum sa le dau de inteles celorlati ca nu imi doresc asta..sa nu avem discutii la nunta atunci...

Inregistrat
    16.04.2013

Eu sunt in dubii. Nu as vrea sa lipsesc de la nunta dar prietenii deja isi fac planuri unde sa mergem si nu as vrea sa ii dezamagesc. Ma gandisem in cazul in care plec sa nu stau mai mult de jumatate de ora, timp in care sa vina un ansamblu sa danseze , ca sa nu se plictiseasca invitatii. In privinta rascumpararii, in afara de whisky si sampanie nu vreau sa aud de altceva. Pedepsele mi se par ridicole mai ales ca mirele deobicei e atat de emotionat ca uita sa vb in microfon si in sala nu se intelege nimic.
    Colectioneaza experiente si nu lucruri.

Inregistrat
    05.02.2015

Probabil ca si eu o sa fiu furata, dar ma gandesc sa nu stam mult, deoarece nu vreau sa pierd din nunta mea. Iar legat de cereri, ma gandesc ca poate fii si ceva amuzant, sa-i ceara mirelui sa faca ceva, sa danseze, sa cante - nu ca s-ar pricepe, saracu'. Mai mult de 20-maxim 30 de minute nu as vrea sa lipsesc.

Inregistrat
    12.06.2009

Eu voi fi furata, pentru ca asa este traditia, vreau sa am si aceasta amintire, insa nu o sa lipsesc mai mult de 30 minute.

Inregistrat
    30.09.2014

Pe mine m-ar interesa ca pentru 10 minute ( sa zicem ) sa fac schimb cu o alta miresica, eu la nunta ei si ea la a mea. Nu sunt sigura acum de detalii, dar prin cluburi si alte baruri nu vreau sa ajung.

Inregistrat
    10.04.2015

Eu deja am zis la toată lumea ca nu vreau sa fiu furata și nu am de gând sa ma las

Pagina 104 din 104 PrimulPrimul ... 45494102103104

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us