Pagina 3 din 6 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 44

Subiect: Restaurant Piccadilly, Mamaia

Inregistrat
    04.09.2006

Implicit Re: Restaurant Piccadilly, Mamaia

Citat Postat de Babydeey Vezi mesajul
    Absolut nici o problema. Mancarea a fost excelenta si calda la toata lumea, chelnerii de nota 10 iar restaurantul arata foarte bine si este foarte intim

Sunt total de acord!

Inregistrat
    12.12.2008

Smile Re: Kmy's - Mamaia

Buna linda_1984,

te pupik,eu fac nunta la Piccadilly,si pot sa-ti spun ca e renovat de curand si arata foarte bine,meniul pleaca de la 150 ron,dar se poate mari in functie de cat creste pretul alimentelor....iti pun ei la dispozitie fetele de mese si husele pt scaune care sunt pe rosu,si o perdea de lumini la masa mirilor in spate....mesele sunt rotunde,de 10 persoane,dar ii poti aseza cate 8 la masa sa nu stea inghesuiti....meniul este destul de bogat si e altceva decat la celelalte nunti,daca vrei iti trimit oferta lor...la fel in oferta gasesti si pretul care il platesti pt.ospatari,bucatari,etc....inca ceva,capacitatea restaurantului este de 250 de persoane!!!

te pup si daca mai ai nevioe de informatii te astept cu un MP
    "Niciodata sa nu spui niciodata!"

Inregistrat
    04.09.2006

Implicit Re: Kmy's - Mamaia

Citat Postat de bebe_ionela Vezi mesajul
    Buna linda_1984,

te pupik,eu fac nunta la Piccadilly,si pot sa-ti spun ca e renovat de curand si arata foarte bine,meniul pleaca de la 150 ron,dar se poate mari in functie de cat creste pretul alimentelor....iti pun ei la dispozitie fetele de mese si husele pt scaune care sunt pe rosu,si o perdea de lumini la masa mirilor in spate....mesele sunt rotunde,de 10 persoane,dar ii poti aseza cate 8 la masa sa nu stea inghesuiti....meniul este destul de bogat si e altceva decat la celelalte nunti,daca vrei iti trimit oferta lor...la fel in oferta gasesti si pretul care il platesti pt.ospatari,bucatari,etc....inca ceva,capacitatea restaurantului este de 250 de persoane!!!

te pup si daca mai ai nevioe de informatii te astept cu un MP
    Felicitari pentru alegere! Nu o sa regreti.

Inregistrat
    11.02.2010

Citat Postat de Joliutza Vezi mesajul
    Sunt total de acord!
    Si eu m-am hotarat sa fac nunta la Piccadilly in august 2011. Din cate restaurante am vazut , mi-a placut cel mai mult. Sper sa iasa o nunta asa cum visam. Sper sa nu avem surprize la mancare, meniul pare a fi deosebit..dar o sa merg la primul eveniment din acest an organizat la ei ca sa il gust si sa vad cum este aranjat.
    Daca mai vrea cineva sa discute pe acesta tema...cu mare drag..

Inregistrat
    11.02.2010

Citat Postat de oa_ky24 Vezi mesajul
    Si eu m-am hotarat sa fac nunta la Piccadilly in august 2011. Din cate restaurante am vazut , mi-a placut cel mai mult. Sper sa iasa o nunta asa cum visam. Sper sa nu avem surprize la mancare, meniul pare a fi deosebit..dar o sa merg la primul eveniment din acest an organizat la ei ca sa il gust si sa vad cum este aranjat.
    vgabryella,
    Nu pot sa raspund pe PM pt ca nu am suficiente mesaje postate. Da-mi adresa ta de e-mail si revin eu

Inregistrat
    04.09.2006

Citat Postat de oa_ky24 Vezi mesajul
    Daca ai intrebari, sunt aici.

Inregistrat
    18.09.2006

Si eu, tot aici

Inregistrat
    11.02.2010

da normal ca am intrebari...referitor la meniu..cum vi s-a parut? nu prea cunosc produsele mai ales de la aperitiv. Cum a fost mancarea? gustoasa? Aranjata?Ce puteti sa-mi spuneti de servire?

Pupici

Pagina 3 din 6 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us