Pagina 5 din 6 PrimulPrimul ... 3456 UltimulUltimul
Rezultate de la 33 la 40 din 44

Subiect: Restaurant Piccadilly, Mamaia

Inregistrat
    11.10.2008

Implicit Re: Restaurant Piccadilly, Mamaia

Cat este meniul pt 2011? M-ar interesa pt un botez.
    Vand rochie mireasa 300 lei

Citat Postat de oa_ky24 Vezi mesajul
    Si eu m-am hotarat sa fac nunta la Piccadilly in august 2011. Din cate restaurante am vazut , mi-a placut cel mai mult. Sper sa iasa o nunta asa cum visam. Sper sa nu avem surprize la mancare, meniul pare a fi deosebit..dar o sa merg la primul eveniment din acest an organizat la ei ca sa il gust si sa vad cum este aranjat.
    Daca mai vrea cineva sa discute pe acesta tema...cu mare drag..
    Buna!!! Eu fac in iunie 2011!!! Imi place la nebunie localul....este superb!! Eram in dubii intre La Iani, Oxford, si Picadilly si nu regret ce am ales!! In afara de local ai mai rezolvat ceva? Daca ai mai multe informatii despre organizare...as fi fericita sa le stiu!! te pup!

Inregistrat
    24.10.2010

Citat Postat de mircea_larisa Vezi mesajul
    Buna!!! Eu fac in iunie 2011!!! Imi place la nebunie localul....este superb!! Eram in dubii intre La Iani, Oxford, si Picadilly si nu regret ce am ales!! In afara de local ai mai rezolvat ceva? Daca ai mai multe informatii despre organizare...as fi fericita sa le stiu!! te pup!
    Hai ca nu mai intrasem demult pe acest subiect.. in afara de local+muzica nu am mai rezolvat nimic. Sunt in cautare de foto/video. Tu te-ai decis deja? daca mai rezolv si acest aspect anul acesta..stau linistita. Restul dupa anul nou sa ne interesam.
    Pup!

Inregistrat
    11.10.2008

Fetelor, ajutati-ma si pe mine cu un nr de mobil. La fixul de pe site-ul hotelului nu raspunde nimeni.
    Vand rochie mireasa 300 lei

Inregistrat
    24.10.2010

Citat Postat de mircea_larisa Vezi mesajul

Buna si Casa de Piatra!!
    cum a fost petrecerea? asteptam pozici

Inregistrat
    01.03.2012

Buna seara
    Sunt o viitoare miresica si sunt in stadiul gasirii unui restaurant. Imi place ff mult Picadilly, dar eu am programat nunta pt luna martie 2013. Cele care ati facut deja acolo, credeti ca organizeaza in luna martie, merge organizat acolo? E mai rece in martie, terasa nu stiu daca poate fi folosita la adevarata ei valoare...
    Multumesc mult!

Inregistrat
    19.11.2012

Citat Postat de yre Vezi mesajul
    Buna seara
    Sunt o viitoare miresica si sunt in stadiul gasirii unui restaurant. Imi place ff mult Picadilly, dar eu am programat nunta pt luna martie 2013. Cele care ati facut deja acolo, credeti ca organizeaza in luna martie, merge organizat acolo? E mai rece in martie, terasa nu stiu daca poate fi folosita la adevarata ei valoare...
    Multumesc mult!
    Buna fetelor,si eu sunt in cautarea unui restaurant pentru luna Septembrie sau August 2013 dar cam greu sa gasim ceva care sa ne placa sa fie si accesibil la pretul meniului si cu o capacitate in jur de 150 pers.Despre Picadilly stiti cumva la cat ajunge meniul pentru anul2013 si despre plata ospatarilor?in rest am auzit numai parari bune despre restaurant si servire

Inregistrat
    21.11.2012

Citat Postat de mihaela.o Vezi mesajul
    Buna fetelor,si eu sunt in cautarea unui restaurant pentru luna Septembrie sau August 2013 dar cam greu sa gasim ceva care sa ne placa sa fie si accesibil la pretul meniului si cu o capacitate in jur de 150 pers.Despre Picadilly stiti cumva la cat ajunge meniul pentru anul2013 si despre plata ospatarilor?in rest am auzit numai parari bune despre restaurant si servire
    Buna, noua ne-au aratat doua meniuri pentru 2013 ramanand sa mai discutam la anul pe baza lor: unul de 12 0 lei si unul de 130 lei. in pretul meniului nu intra plata ospatarilor, a bucatarilor, a sefilor de sala etc. noi am facut un calcul pentru 150 pers ar veni inca 10 lei/ meniu in plus.

Pagina 5 din 6 PrimulPrimul ... 3456 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us