Pagina 2 din 12 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 95

Subiect: Rochia de mireasa facuta la comanda/la croitoreasa

Inregistrat
    02.03.2008

Implicit Re: croitorese din sibiu

Draga Laura,

Am vazut ca stii croitorese in Sibiu care fac rochii de mireasa. Te rog sa ma indrumi si pe mine la cineva ca nu pot sa-mi cumpar rochia de mireasa din comert ca toate sunt cu corset si eu nu pot sa-l port ca sunt claustrofoba.

Merci mult,
    Diana

Inregistrat
    08.09.2007

Buna,

as vrea si eu va rog o croitoreasa priceputa. Am un sistem de prindere in 1 punct si as vrea unul din 3 si inca un mic mic retus la rochita, dar care de 2 zile imi cam sta pe creier. Va rog frumos e cam urgent Cand am luat rochita am zis ca va fi deajuns, dar acum mie frica ca un singur nasturel nu va putea tine micuta trena, din dantela (destul de grea).

Inregistrat
    12.02.2008

Oare unde as putea gasi in Sibiu, tull la metru?

Inregistrat
    07.02.2005

pt kiddy: Tul la metru: in dumbrava in 2-3 locuri, pe mihai viteazu poate (2 magazine) dar cel mai sigur in fata la politie, langa restaurantul occident. acolo e si cel mai ieftin.

pt bianca: croitoreasa pe care o stiam eu nu cred ca face modificari la rochii cumparate, sorry. face la comanda rochia intreaga. Si pe altcineva nu stiu.

Inregistrat
    08.09.2007

nimeni nu ma poate ajuta?

Inregistrat
    08.09.2007

Citat Postat de laura81 Vezi mesajul
    pt kiddy: Tul la metru: in dumbrava in 2-3 locuri, pe mihai viteazu poate (2 magazine) dar cel mai sigur in fata la politie, langa restaurantul occident. acolo e si cel mai ieftin.

pt bianca: croitoreasa pe care o stiam eu nu cred ca face modificari la rochii cumparate, sorry. face la comanda rochia intreaga. Si pe altcineva nu stiu.
    Nu inteleg de ce nu ar face? Refuza niste bani facuti usor pentru un sistem de prindere a trenei ... CIUDAT!!!

Inregistrat
    21.01.2008

Citat Postat de mihai_bianca Vezi mesajul
    Nu inteleg de ce nu ar face? Refuza niste bani facuti usor pentru un sistem de prindere a trenei ... CIUDAT!!!
    iti dau si eu un nr de telefon daca vrei... o matusa de-a mea e croitoreasa foarte buna si te poate ajuta

Inregistrat
    24.03.2008

mersi mult laura .Lucreaza bine?Si scump?

Pagina 2 din 12 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us