Pagina 3 din 12 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 95

Subiect: Rochia de mireasa facuta la comanda/la croitoreasa

Inregistrat
    08.09.2007

Implicit Re: croitorese din sibiu

Multumsc frumos miresicilor care mi-au trimis detalii despre croitorese dar se pare ca pana la urma nu mai am nevoie. Mi-am dat seama ca rochita e perfecta asa nu ii tb nici o modificare acum cand am fost acasa la Sibiu :P Cam modesta eu nu?

Inregistrat
    01.09.2007

Servus fetele!
    Si-a facut careva dintre voi rochita la ateleriul Simona de pe calea poplacii? Cum lucreaza? Ati fost multumite? Ce preturi practica? A venit si ea cu idei? Ce materiale foloseste?
    Dati-mi va rog cat mai multe detalii. Eu vreau o rochita mai ciudata zic eu in sensul ca pana acum nu am vazut rochita niciunde (doar in mintea mea). m-am gandit sa mi-o fac la croitoreasa, dar nu stiu cu at timp inainte sa ma duc.
    Help!

Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de amy_ctin Vezi mesajul
    Servus fetele!
    Si-a facut careva dintre voi rochita la ateleriul Simona de pe calea poplacii? Cum lucreaza? Ati fost multumite? Ce preturi practica? A venit si ea cu idei? Ce materiale foloseste?
    Dati-mi va rog cat mai multe detalii. Eu vreau o rochita mai ciudata zic eu in sensul ca pana acum nu am vazut rochita niciunde (doar in mintea mea). m-am gandit sa mi-o fac la croitoreasa, dar nu stiu cu at timp inainte sa ma duc.
    Help!
    Eu mi-am facut la simona manecutele de la rochie. Am fost f multumita, au iesit exact cum mi-am dorit.
    Stiu ca lucreaza cu materiale f faine si mai ales dupa modele pronovias. Daca te ajuta, mai astepata 2 sapt si pun poza cu rochia de nasa pe care mi-o face, in 6 mai e gata. De preturi nu prea stiu, rochia de nasa imi iese pe la 6 mil. Modelul e o combinatie intre 2 rochii, una dintre ele propusa de ea.

Inregistrat
    29.04.2008

Salutare tuturor miresicilor din Sibiu. Sunt noua pe forum si as dori si eu nume si impresii despre croitoresele din Sibiu, eventual preturi.

Mersi, va pup

Inregistrat
    01.09.2007

Citat Postat de laura81 Vezi mesajul
    Eu mi-am facut la simona manecutele de la rochie. Am fost f multumita, au iesit exact cum mi-am dorit.
    Stiu ca lucreaza cu materiale f faine si mai ales dupa modele pronovias. Daca te ajuta, mai astepata 2 sapt si pun poza cu rochia de nasa pe care mi-o face, in 6 mai e gata. De preturi nu prea stiu, rochia de nasa imi iese pe la 6 mil. Modelul e o combinatie intre 2 rochii, una dintre ele propusa de ea.
    Astept pozele cu nerabdare. oare cu cat timp inainte trebuie sa ma duc sa vb cu ea?
    Ami

Inregistrat
    07.02.2005

Amy, ti-am atasat poza cu rochia. Maine plecam in Oradea si n-am vrut sa te mai tin pana dupa nunta. Am pus una sa-ti faci idee. Eu sunt super incantata si super multumita.

PS: Pt cele care cred ca o rochie pe cercuri e incomoda .... Nici nu va imaginati cum e o rochie de-asta
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    21.01.2008

unde mai exact pe calea poplacii este croitoreasa asta... ca as vrea sa-i fac si eu o vizita ??

Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de mirela85 Vezi mesajul
    unde mai exact pe calea poplacii este croitoreasa asta... ca as vrea sa-i fac si eu o vizita ??
    Nu stiu nr casei, dar e afara afis mare cu 2 rochii de ocazie si scrie "salon simona". Cum vii dinspre centru inspre v aurie e pe stanga. Imediat dupa casa aia e "piata sadu". O gasesti sigur.
    Multumesc pt complimente fetelor, si mie imi place mult rochia!

Pagina 3 din 12 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us