Pagina 90 din 90 PrimulPrimul ... 4080888990
Rezultate de la 713 la 718 din 718

Subiect: Havana

Inregistrat
    14.03.2013

Implicit Re: Havana

Multumesc tuturor. Sper sa fie bine.

Inregistrat
    16.05.2010

Cat mai este un meniu la Havana?

am fost la o nunta la sala mare de la parter; sala spatioasa, frumoasa....loc suficient....pacat de ea; servirea a lasat de dorit.......
    la unele mese ospatarii au ajuns cu bautura tare dupa vreo doua ore.....mesenii erau deja satui de vin apa si suc;
    debarasarea...foarte tarzie...... cand sa aduca tortul mesele erau pline de vesela, tacamurile si resturile de la friptura......ba chiar mai erau si ardeii iuti de la saramura tot pe masa.....foarte urat;
    cafelele...a trebuit sa le cerem de 3 ori ca sa ne aduca o cafeluta dupa alte doua ore.........
    pe ringul de dans s-a varsat ceva apa la un moment dat.......n-a venit nimeni sa stearga pe jos, s-a dansat asa...peste apa...
    mare pacat de locatie care arata asa bine......
    parerea mea e ca trebuie sa aveti pe cineva care sa-i struneasca pe ospatari ca sa se miste cum trebuie......

Inregistrat
    15.08.2010

Am fost si noi la o nunta la sala mare a restaurantului Havana de pe centura.
    Am ramas cam dezamagita de faptul ca: fructele erau nespalate (dupa vreo 3 boabe de struguri, m-a si luat o durere de stomac, apoi am vazut pe o nectarina pamant si restul erau prafuite); am primit o singura cafea si asta fiindca am avut norocul de a fi la masa cand a venit chelnerul sa intrebe cine vrea cafea (care dansau, au cerut dupa, pe la 12 noaptea, dar pana dimineata nu a venit); pestele foarte gustos, dar nu l-am putut termina fiindca avea oase (si sa stai la 2 dimineata sa te chiorasti la crap dupa oase...); aerul conditionat a fost fix deasupra mesei noastre si ne-a cam strambat de gat (dupa dans iti batea direct in cap si pe spate); tortul era imens, dar am primit o felie de nici 50 grame (nu inteleg mania lor de a taia feliile cat mai mici si dupa sa le de-a mirilor acasa mai bine de jumatate din tort).
    Muzica a fost atat de tare, ca nu s-a putut vorbi la masa nici cu partenerul, dar asta a fost vina formatiei, solistul falsa foarte tare, probabil a crezut ca daca ne surzeste nu il auzim. In plus mai si pocneau boxele, atat de tare era muzica.

Inregistrat
    16.05.2010

Multumim pentru impresii. Faptul ca muzica era tare nu e vina restaurantului. Ce formatie era?

Inregistrat
    27.03.2009

Thumbs up Re: Havana

De curand am fost la un eveniment si totul a fost foarte ok, evenimentul a avut loc pe centura la o sala de jos.

Pagina 90 din 90 PrimulPrimul ... 4080888990

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us