Pagina 1 din 90 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 718

Subiect: Havana

Inregistrat
    29.11.2006

Post Havana

Ce stiti de restaurantul Havana? Motivul pentru care am deschis subiectul este pentru ca am citit pe forumul unui alt site cum ca nu ar fi seriosi cei de acolo...cik una spun si alta ofera in final in ceea ce priveste meniul. E cineva care a mai auzit asa ceva? Ati mai fost la nunti acolo sau poate a facut deja cineva nunta acolo?! Eu m-am cam intristat ca eram foarte incantata de local...

Inregistrat
    24.08.2006

Implicit Re: Restaurant Havana

Buna!
    Vezi ca la Galati este deja deschis un topic numit Restaurantul si acolo am postat si poze despre restaurantul Havana si mai multe informatii.
    Sper sa iti fi fost de ajutor.Daca mai ai nelamuriri nu ezita sa intrebi!Pupici!

The greatest thing you'll ever learn is just to love and to be loved in return!

poze

Inregistrat
    29.11.2006

Am vazut pozele si am vazut si restaurantul insa eu ma intrebam de serviciile pe care le ofera...oare sunt seriosi? Mie doamna de acolo nu mi-a inspirat incredere dar cum imi placea f mult restaurantul si cum nu mai gaseam altul in iulie am acceptat. Acum sper sa fie bine si sa nu avem probleme cu meniul...cu servirea...

Inregistrat
    24.08.2006

Citat Postat de carmencita_82 Vezi mesajul
    Am vazut pozele si am vazut si restaurantul insa eu ma intrebam de serviciile pe care le ofera...oare sunt seriosi? Mie doamna de acolo nu mi-a inspirat incredere dar cum imi placea f mult restaurantul si cum nu mai gaseam altul in iulie am acceptat. Acum sper sa fie bine si sa nu avem probleme cu meniul...cu servirea...
    Tot ce pot sa iti spun este ca am auzit de la doua persoane diverse, cunostinte de ale mele, dar care nu se cunosc intre ele, ca au fost la nunti la Havana si au fost super incantate!Au spus ca mancarea este foarte buna, servirea deosebita si restaurantul foarte mare si foarte frumos.Am inteles ca ne putem alege menu-ul si costa in jur de 1milion de persoana, doar ca in ce priveste decoratiile auzisem ca iti ofera doar 2 variante: pe rosu si pe auriu.Nu sunt sigura ca accepta sa vii cu firma de decoratiuni.Mai ramane sa ma mai interesez si daca aflu ceva am sa scriu aici.
    Tu ce stii in plus?

The greatest thing you'll ever learn is just to love and to be loved in return!

poze

Inregistrat
    29.11.2006

Citat Postat de allyy Vezi mesajul
    Tot ce pot sa iti spun este ca am auzit de la doua persoane diverse, cunostinte de ale mele, dar care nu se cunosc intre ele, ca au fost la nunti la Havana si au fost super incantate!Au spus ca mancarea este foarte buna, servirea deosebita si restaurantul foarte mare si foarte frumos.Am inteles ca ne putem alege menu-ul si costa in jur de 1milion de persoana, doar ca in ce priveste decoratiile auzisem ca iti ofera doar 2 variante: pe rosu si pe auriu.Nu sunt sigura ca accepta sa vii cu firma de decoratiuni.Mai ramane sa ma mai interesez si daca aflu ceva am sa scriu aici.
    Tu ce stii in plus?
    Multumesc pentru incurajari...sper sa fie bine si la noi si sa fie si invitatii nostri foarte incantati...nu stiu insa nimic sigur cum e cu decoratiunile ca nu am mai trecut pe la restaurant...poate ajung pana la sfarsitul lunii si o sa scriu pe forum ce am aflat.

Inregistrat
    12.10.2006

Citat Postat de carmencita_82 Vezi mesajul
    Ce stiti de restaurantul Havana? Motivul pentru care am deschis subiectul este pentru ca am citit pe forumul unui alt site cum ca nu ar fi seriosi cei de acolo...cik una spun si alta ofera in final in ceea ce priveste meniul. E cineva care a mai auzit asa ceva? Ati mai fost la nunti acolo sau poate a facut deja cineva nunta acolo?! Eu m-am cam intristat ca eram foarte incantata de local...

Buna, imi pare rau sa te intristez dar cei de la havana nu sunt seriosi. Eu am rezervat restaurantul in 2006 pe 6 iulie pt 2007 7 iulie, iar in septembrie am auzit un zvon ca vor 150 meniuri minim. M-am dus si m-am interesat si era adevarat, deci daca eu nu auzeam nimic ma frigeam la greu. Mi-a placut ffffffffff mult resaurantul, dupa parerea mea e cel mai frumos din Galati, dar.... sunt neseriosi. Daca as fi fost bogata nu ma uitam la bani si conditii si faceam acolo, dar... asta e. Cat despre mancare e fff buna, dar te trag in caramida la bani nu la altcceva. Te pup si poate nu o sa fii chiar asa de ghinionista.

Inregistrat
    29.11.2006

Citat Postat de aditza Vezi mesajul
    Buna, imi pare rau sa te intristez dar cei de la havana nu sunt seriosi. Eu am rezervat restaurantul in 2006 pe 6 iulie pt 2007 7 iulie, iar in septembrie am auzit un zvon ca vor 150 meniuri minim. M-am dus si m-am interesat si era adevarat, deci daca eu nu auzeam nimic ma frigeam la greu. Mi-a placut ffffffffff mult resaurantul, dupa parerea mea e cel mai frumos din Galati, dar.... sunt neseriosi. Daca as fi fost bogata nu ma uitam la bani si conditii si faceam acolo, dar... asta e. Cat despre mancare e fff buna, dar te trag in caramida la bani nu la altcceva. Te pup si poate nu o sa fii chiar asa de ghinionista.
    Si tu ai renuntat la data aceea? Ca eu data aia o voiam?? Si cei de acolo ziceau ca nu e libera...chiar sunt curioasa daca pot sa iti platesc eu contravaloarea si sa fac eu pe data aceea! Ca eu sper sa am vreo 160 de invitati!

Inregistrat
    20.09.2006

Imi pare rau sa te dezamagesc dar si eu am vesti proaste sa iti dau despre rest Havana. Pe cat de frumos este pe atat de smecheri sunt cei care lucreaza acolo.
    M-am convins si eu dupa ce mi-au spus vreo 4 pers care nu se cunosteau intre ele. BAni multi, nu accepta sub 150 de pers si te trag in piept cu meniul. Iar dimineata la plecare, sa nu crezi ca o sa mai vezi ceva din mancare de la ei (asta in cazul in care iti ramane in plus). Nu ca ai avea nevoie de mancarea lor dar asa ca gest, macar sa iti spuna.
    Te pup si mai gandeste-te.

Pagina 1 din 90 1231151 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us