Pagina 1 din 6 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 41

Subiect: Royal Plaza

Inregistrat
    13.11.2006

Implicit restaurant ROYAL PLAZA TIMISOARA

Buna am vazut ca aproape fiecare restaurant are topicul lui asa ca m-am hotarat sa deschid si eu un subiect nou unde sa aducem in discutie lucruriile negative pozitive ale restaurantului ROYAL PLAZA din Timisoara.Va astept

Inregistrat
    05.05.2008

Implicit Re: restaurant ROYAL PLAZA TIMISOARA

Citat Postat de camisimo Vezi mesajul
    Buna am vazut ca aproape fiecare restaurant are topicul lui asa ca m-am hotarat sa deschid si eu un subiect nou unde sa aducem in discutie lucruriile negative pozitive ale restaurantului ROYAL PLAZA din Timisoara.Va astept
    buna cred ca mai bine il deschideai la jud timis aici http://www.miresici.ro/forumdisplay....120&order=desc
    pe topicul "pareri despre restaurante" am vazut ca sunt numai locatii din bucuresti sau imprejurimi. roaga un moderator sa-ti mute mesajul

Inregistrat
    13.11.2006

Post Royal Plaza

VA astept sa impartasim pareriile despre acest restaurant

Inregistrat
    13.11.2006

cateva poze
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    13.11.2006

nu mai tine nimeni nunta la acest restaurant?

Inregistrat
    29.07.2009

Salut!

Eu as vrea sa-mi tin nunta la Plaza. Inca n-am semnat contractul, deseara mergem sa discutam. Tu ai semnat contractul? Poti sa-mi spui pe scurt conditiile de rezervare, clauze contractuale, preturi... ca sa nu am surprize.

Mercic!

Inregistrat
    13.11.2006

Citat Postat de JuliaM Vezi mesajul
    Salut!

Eu as vrea sa-mi tin nunta la Plaza. Inca n-am semnat contractul, deseara mergem sa discutam. Tu ai semnat contractul? Poti sa-mi spui pe scurt conditiile de rezervare, clauze contractuale, preturi... ca sa nu am surprize.

Mercic!
    eu am semnat in august contractul , ei au mai multe variante de meniu si iti alegi tu care vrei poti sa si combini, de la anul mi s-a spus ca o sa aiba si mese rotunde, tu pe ce data vrei?mie mi-a placut foarte mult localul, dar poti sa o intrebi pe Ramona orice ca iti raspunde nu au nu stiu ce conditii drastice avansul este 20 de mil cel putin asa a fost in august, bautura poti sa iti aduci de acasa, cam atata in mare, mie mi-a placut sala ca nu mai trebuie decorata o sa pn doar flori sau pene si atat plus lumanari.

Inregistrat
    29.07.2009

Salut!

Merci pt. raspunsul prompt!

Intr-adevar sala e de vis! Azi am fost pt. a 2-a oara, Ramona e de treaba, foarte amabila, flexibila- deschisa la negocieri. Ne gandim pana miercuri daca semnam, am primit variante de meniu si model de contract.Suntem in stadiul de analiza- oferta pret
    Noi vrem sa tinem in 10 aprilie, e post la ortodoxi (nu se oficiaza casatorii) si probabil de aceea am primit oferte mai avantajoase de la alte localuri- discounturi considerabile...
    Avansul cerut de ei e de 10% . Nu am vazut fructe in nici o variata de meniu ( prajitura cu fucte nu o consider, oricum vom avea mega-tortul si vom da prajituri la pachet).
    Ideea e ca suntem presati de timp, nu mai avem nici macar jumate de an pana la nunta si trebuie sa semnam un contract saptamana asta. El calatoreste foarte mult si daca nu semnam saptamana asta, ne trezim in decembrie...

Mai vorbim te tin la curent cu decizia finala...

Pagina 1 din 6 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us