Pagina 3 din 757 PrimulPrimul 123451353103503 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 6051

Subiect: Bagajul pentru spital

Inregistrat
    10.10.2006

Implicit Re: bagajul pt spital

Citat Postat de valen Vezi mesajul
    eu nasc la municipal si ma interesez daca au si rezerve
    Eu stiu ca la municipal au inclusiv rezerve in regim hotelier, cu canapelute & stuff. Stiu de la o prietena care a nascut acolo acum vreun an jumate, ca sunt spatii super frumoase, si desi te costa, se merita sa fii in siguranta tu si Pepita

Inregistrat
    09.08.2006

eu nasc la municipal si ma interesez daca au si rezerve
    Viitoarea nasa a nascut acolo, e super(a zis ea eu nu am fost niciodata).
    Accesul in sectie e numai pe baza de cartela, vizitele sunt strict interzise,
    mi-a zis ca e curatenie si a fost bine ingrijita, ce mi-a placut mult ca bebe e langa mama.

Inregistrat
    09.08.2006

Uite o pozica cu bebe atunci...
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    07.02.2005

ura de 10 ori ura
    ma unge pe suflet ce imi ziceti voi de municipal.. eu am ales spitalul dupa medic... adica conta sa imi placa medicul si ma duceam oriunde dupa el

Inregistrat
    07.02.2005

aaa vroiam sa va intreb daca vreuna din viitoarele mamici doreste sa faca prelevare de celule din cordonul ombilical???
    chiar azi am vazut la stiri ca se face si la noi.. costa cam 1000 euro

Inregistrat
    10.10.2006

ura de 10 ori ura
    ma unge pe suflet ce imi ziceti voi de municipal.. eu am ales spitalul dupa medic... adica conta sa imi placa medicul si ma duceam oriunde dupa el
    Pe prietena mea a costat-o per total 1500 euro acum 1 an jumate, cu tot cu spagi si cadou la medic si surori, tratament si etc. si a fost foarte foarte generoasa, asa i s-a spus.

Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de mam Vezi mesajul
    dj, pls, am o curiozitate, si eu sunt inscrisa la elias shi eram curioasa cu ce medic vei naste! tx, mam
    Cu Ana Maria Floare. E un medic tanar, de-o varsta cu mine, rezident inca, dar eu ma inteleg foarte bine cu ea si se vede ca e facuta pentru meseria asta. Deja am verificat cateva interpretari de analize si mi s-a confirmat ce imi spusese, dupa ce m-a trimis la ecografia de 12 saptamani am descoperit ca ma trimisese la unul din cei mai buni medici in ecografie etc. asa ca nu am de gand sa schimb. In plus, e exact cum imi trebuie mie, si la CMU si la Elias.
    Tu la ce medic esti inscrisa?

Si poze cu burtica de 12 saptamani - de precizat ca eu si cand eram adolescenta tot aveam un pic de burtica oricat de slaba as fi fost.
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de map Vezi mesajul
    Pe prietena mea a costat-o per total 1500 euro acum 1 an jumate, cu tot cu spagi si cadou la medic si surori, tratament si etc. si a fost foarte foarte generoasa, asa i s-a spus.
    stii cumva daca a facut cezariana sau a avut si alte complicatii??? merci

Pagina 3 din 757 PrimulPrimul 123451353103503 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us