Pagina 1 din 73 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 577

Subiect: Aranjamente cu pene

Post Aranjamente cu pene

Caut aranjamente din pene-fulgi lungi pt mesele invitatilor. Dau un efect f elegant si cool si in plus cred ca sunt mult mai ieftine ca aranjamentele florale. Am gasit pe un site din Anglia, dar nu trimit si in Romania. Va rog, putin ajutor. Unde gasesc in Bucuresti sau de unde pot cumpara online (de afara) asemenea decoratiuni? atasez poze. pe mine m-ar interesa pe nuante de lila pal si putin mai inchis.
    multumesc !

Ultima editare de cristianapopescu2005 : 04.01.2007 22:35:19

Inregistrat
    03.10.2006

Implicit Re: Ajutati-ma cu aranjamente cu pene in locul celor florale

Cristina si eu am vrut la nunta aranjamentele astea, sunt super, le-am vazut la o firma de decoratii. Mi-au placut la nebunie si am fost obsedata sa le am la nunta, dar dupa multe cautari, am renuntat pt ca sunt super scumpe.
    Pt 19-20 de mese ma costau vazele si penele peste 1000, plus astia de la agentie cereau "manopera" inca 40 de vaza........mi s-a parut cam mult numai pt o fantezie de o zi.
    Daca iti permiti, eu zic ca merita, sunt atre de efect si elegante.

Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de cristianapopescu2005 Vezi mesajul
    Caut aranjamente din pene-fulgi lungi pt mesele invitatilor. Dau un efect f elegant si cool si in plus cred ca sunt mult mai ieftine ca aranjamentele florale. Am gasit pe un site din Anglia, dar nu trimit si in Romania. Va rog, putin ajutor. Unde gasesc in Bucuresti sau de unde pot cumpara online (de afara) asemenea decoratiuni? atasez poze. pe mine m-ar interesa pe nuante de lila pal si putin mai inchis.
    multumesc !

Sunt superbe.Dau o nota distincta meselor.Cauta pe la fime de interioare, prin piete, peste tot.Trebuie sa gasesti.Vazele le poti cumpara de la un en-gros de sticlarie la un pret bun.
    Super idee!

Am vazut pene la un depozit cu articole de pasmanterie din Bucuresti. Erau si mai scurte si mai lungi (nu chiar asa de lungi ca cele din fotografii), dar erau de culori diferite si cam stridente. Dar poti sa-i intrebi daca mai primesc si eventual sa le spui ce culoare vrei. Ai grija ca nu fac facturi pe persoena fizica, ci doar pe firma. Au si pagina web - editat - trimite mesaj privat
    Multa bafta! Arata extraordinar aranjamentul cu pene!
    Ultima editare de irina : 06.01.2007 23:16:01

Implicit Re: Aranjamente cu pene in locul celor florale

cataana te rog scrie-mi pe privat web-ul.
    multumesc

Inregistrat
    03.10.2006

Implicit Re: Aranjamente cu pene in locul celor florale

si mie pe PM, poate pina la uram fac cu pene, cum mi-am dorit

Inregistrat
    31.07.2006

Implicit pene, puf decor mese

ma scuzati ca am facut subiectul asta dar cauta cineva puf pt decor. Am gasit eu si vroiam sa ii spun..din pacate nu am mai gasit subiectul.....

Inregistrat
    03.10.2006

Implicit Re: pene, puf decor mese

unde ai gasit ? la ce pret ?

Pagina 1 din 73 1231151 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us