Eu nu inteleg de ce unele fete asociaza meniul all inclusive cu calitatea proasta... Da, unele localuri nu iti dau prea multe optiuni la acest tip de meniu, insa majoritatea celor care se respecta nu fac asta, iti pun la dispozitie tot ce au si alegi ce-ti doreste inimioara, dupa care se negociaza pretul. Noi asa am facut, all inclusive inseamna ca am absolut tot inclus in meniu, 4 feluri de mancare, bautura de toate tipurile, marcile alese de noi in sticle desfacute pe loc, fara limita de consum, tortul de la o cofetarie foarte apreciatachiar si aici s-au spus numai lucruri bune despre produsele lor, florile pe care le vreau eu puse in suporturile alese tot de mine, plus decorarea salii si place carduri, meniuri, sampanie si opis la intrare. Si nu am renuntat la nimic, am scapat de muuulta alergatura si meniul costa mai putin decat a costat la nunti la care am fost si mirii isi luasera totul din locuri diferite... Eu am fost la un local foarte de fite ca sa zic asa si aveau un meniu all inclusive de am crezut ca isi bat joc de mine cand l-am vazut, dar unde o sa facem nunta au fost chiar foarte ok si ne-am inteles foarte bine asupra meniului, asa ca, repet, nu meniul in sine e problema ci cei care il ofera, pe cat de mult isi rewspecta clientii pe atat de bun va fi meniul.