Rezultate de la 1 la 8 din 8

Subiect: Totul despre muzica in Bistrita Nasaud

Inregistrat
    10.06.2008

Post Totul despre muzica in Bistrita Nasaud

in primul rand salut miresicile din bn!!!! am si eu o mare rugaminte! am nunta in mai putin de un an si nu am hotarat inca nimic in legatura cu muzica!!!!! voi ce ati avut : dj sau formatie? v-a placut, aveti ceva racomandari pentru mine? astept orice sugestie! va multumesc muuuuuuuult, muuuuuuult!!!!

Inregistrat
    10.06.2008

Implicit Re: muzica la nunta

revin cu completari! acum mi s-a aprins beculetul si m-am gandit ca as vrea un dj bun si un moment artistic cu un cantaret/ o cantareata...inca nu m-am gandit la cineva anume, sau la genul muzical....are cineva sugestii? sau a mai facut cineva asa? ppplllllllsssss

Inregistrat
    06.02.2005

Citat Postat de anamaria21_28 Vezi mesajul
    revin cu completari! acum mi s-a aprins beculetul si m-am gandit ca as vrea un dj bun si un moment artistic cu un cantaret/ o cantareata...inca nu m-am gandit la cineva anume, sau la genul muzical....are cineva sugestii? sau a mai facut cineva asa? ppplllllllsssss
    Eu am avut un dj ffbun( pe Dorel) si o cantareatza care din pacate nu mai e printre noi(Valeria Peter Predescu).Dj-ul face fff mult la nunta.Atmosfera e cea mai importanta pt invitati.
    "I wish I could save time in a bottle "

Inregistrat
    10.06.2008

buna tzitzi mic! ms de raspuns! crezi k imi poti trimite un pm cu datele lui de contact? ms inca o data!

Inregistrat
    10.06.2008

ma poate ajuta cineva cu un cantaret/o cantareata de muzica populara de la noi din zona? vreau sa le fac o surpriza parintilor (mai mult mamei) si socrilor si eu nu cunosc chiar pe nimeni! pls

Inregistrat
    28.03.2010

Thumbs up Re: muzica la nunta

pt Anamaria ... eu am avut un DJ din Beclean ... foarte bun ... mai ales ca le-a placut si invitatilor muzica ... au dansat toata noaptea ... cativa viitori miri au si apelat la el pentru serviciile lui .. daca te intereseaza astept un raspuns ... te pup

Inregistrat
    13.11.2011

Implicit Re: Totul despre muzica in Bistrita Nasaud

Buna!! Eu o sa am nunta la anul in septembrie si tare as vrea sa gasesc un dj bun. din pacate nu prea vin in bistrita ca sa pot sa ma interesez. Am auzit de DJ Luci ca e bun,dar imi poate da cineva detalii despre el, poate chiar un numar de telefon. Muuuuultu

Inregistrat
    02.08.2012

Citat Postat de criion Vezi mesajul
    pt Anamaria ... eu am avut un DJ din Beclean ... foarte bun ... mai ales ca le-a placut si invitatilor muzica ... au dansat toata noaptea ... cativa viitori miri au si apelat la el pentru serviciile lui .. daca te intereseaza astept un raspuns ... te pup

buna, imi trimiti si mie datele de contact ale DJului? Nu reusesc sa gasesc mare lucru pe internet despre sonorizari de calitate in Bistrita. Eu nu sunt in tara, si e mai greu cu organizarea la distanta. As aprecia foarte mult orice ajutor!

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us