Pagina 1 din 8 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 61

Subiect: Locatii pentru sesiunea foto in Sibiu

Inregistrat
    25.12.2006

Implicit Locatii pentru sesiunea foto in Sibiu

unde v-ati hotarat sa faceti pozele pentru nunta?
    eu sunt de parere ca cele mai frumoase sunt in aer liber , poate in parcul tineretului , sau in Sub Arini. voi ce parere aveti?

Inregistrat
    05.03.2007

Implicit Re: unde facem pozele? locuri deosebite in Sibiu

eu de cate ori am ajuns in parcul tineretului, am stat la rand dupa alte mirese, acoperind in latzime mireasa cu care eram sa nu se vada...cred ca parcul ala e prea mic pt 3-4 nunti odata.
    mi-ar fi placut sa ma pozez (cand am fost mireasa adica) in piata mica, pe pod, in pod

Inregistrat
    09.02.2007

eu am vazut niste poze superbe facute cu orasul vechi: Turnul Sfatului, podul mincinosilor, bisrica evanghelica, piata mica....cred ca si noi tot pe acolo vom face poze! poate si in parc...si m-am gandit la cel din spatele zidului cetatii

Inregistrat
    25.12.2006

Citat Postat de Fulgu Vezi mesajul
    eu am vazut niste poze superbe facute cu orasul vechi: Turnul Sfatului, podul mincinosilor, bisrica evanghelica, piata mica....cred ca si noi tot pe acolo vom face poze! poate si in parc...si m-am gandit la cel din spatele zidului cetatii
    da si eu am vazut asa nite poze facute de o firma , si parcul acela e frumos.

Inregistrat
    07.02.2005

Cred ca se muta toate miresele in piata mica anul asta E moda cu zidurile, dar slava domnului, avem destule ...
    Daca as mai fi mireasa o data as face si in orasul vechi dar si in muzeul satului/subarini-zona mai salbatica, parculete mai putin "populate". am poze in tineretului cu noi in prim-plan si alta mireasa in spate pe alee

Inregistrat
    05.03.2007

Citat Postat de laura81 Vezi mesajul
    Cred ca se muta toate miresele in piata mica anul asta E moda cu zidurile, dar slava domnului, avem destule ...
    Daca as mai fi mireasa o data as face si in orasul vechi dar si in muzeul satului/subarini-zona mai salbatica, parculete mai putin "populate". am poze in tineretului cu noi in prim-plan si alta mireasa in spate pe alee
    si tot asa s-a facut grup in jurul tau sa te acopere? eu intotdeauna m-am simtit ca-n roiul de albine care se pun gramada peste fagure "figuratie speciala in parc - domnisoarele de onoare"

Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de tot_tot_claire Vezi mesajul
    si tot asa s-a facut grup in jurul tau sa te acopere? eu intotdeauna m-am simtit ca-n roiul de albine care se pun gramada peste fagure "figuratie speciala in parc - domnisoarele de onoare"
    Nu ca eram deja iesita din biserica. nu ca m-ar fi interesat chestia, nu avem nici unii in familie nici un fel de superstitii, deci scapam oricum de ascunsul de alte mirese.

Inregistrat
    09.06.2006

o sa pun eu marti sau miercuri pozele de la nunta si luna de miera si restul, printre care si sedinta foto pe care am facut-o in piata mica si anexe. au iesit niste poze super. nici nu se compara cu o fantana arteziana universala. a meritat ca mi-am lasat invitatii balta pentru o ora-doua.
    <A href='http://www.tickercentral.com/view/9gzm/7.png"></a' target=_blank>

Pagina 1 din 8 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us