Pagina 2 din 6 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 41

Subiect: Inel de logodna-sfaturi, sugestii

Inregistrat
    30.06.2010

Cool Re: Probleme cu inelul de logodna

Citat Postat de Biu Vezi mesajul
    suna la opc, intreaba care e solutia legala. daca se fastacesc, pui plangere scrisa, asa vor fi obligati sa iti raspunda. din ce povestesti pare a fi defect de fabricatie.
    parerea mea este ca putei sa iei masuri chiar in momentul in care, venind din service, prezenta din nou defecte, si altele decat cele initiale. mie una imi sugereaza o calitate proasta a mainii de lucru, si exista posibilitatea sa ai mereu probleme cu ei, daca lucreaza la calitate indoielnica.
    si eu am avut probleme cu inelul de logodna ( mi-a cazut diamantul ), si mi-as fi cerut banii inapoi, pt ca eram in termenul de garantie, dar nu mai aveam toate chitantele...

buna,
    da, a fost din start lucratura proasta, dar ce sa-i spun viitorului meu sot cand el a uitat si discursul... ca are inelul defect si ca nu-l accept?
    oricum, sper sa reziste macar acum! merci ptr raspuns.

Inregistrat
    20.08.2010

Question Re: Inel de logodna-sfaturi, sugestii

Ce e mai bine: sa porti un inel ales de tine sau unul surpriza - cu avantajele si dezavantajele situatiei?
    Ce parere aveti?

Inregistrat
    06.04.2009

Implicit Re: Inel de logodna-sfaturi, sugestii

Citat Postat de bita_me Vezi mesajul
    Ce e mai bine: sa porti un inel ales de tine sau unul surpriza - cu avantajele si dezavantajele situatiei?
    Ce parere aveti?
    eu mi-am ales singura inelul. si nu l-as fi lasat pe el sa il aleaga. asa ceva e prea important, si dc eram dezamagita cand il primeam as fi ramas asa.

Inregistrat
    06.06.2010

Citat Postat de bita_me Vezi mesajul
    Ce parere aveti?
    Eu am ales calea de mijloc: el m-a intrebat daca o sa ma ceara in casatorie candva (pt a nu stica surpriza) cam ce model de inel mi-ar placea. Prin urmare i-am aratat pe internet cam ce imi place. Si inelul pe care el l-a cumparat ulterior este cu adevarat superb! Singurul dezavantaj este ca trebuie sa-l largesc putin insa merita pentru superba cerere in casatorie de care am avut parte.

Inregistrat
    02.03.2010

Citat Postat de justina Vezi mesajul
    Eu am ales calea de mijloc: el m-a intrebat daca o sa ma ceara in casatorie candva (pt a nu stica surpriza) cam ce model de inel mi-ar placea. Prin urmare i-am aratat pe internet cam ce imi place. Si inelul pe care el l-a cumparat ulterior este cu adevarat superb! Singurul dezavantaj este ca trebuie sa-l largesc putin insa merita pentru superba cerere in casatorie de care am avut parte.
    Eu ii aratasem in urma cu cativa ani (2-3) un inel si am spus ca daca se hotaraste sa ma ceara vreodata asa vreau sa fie inelul. Iar anul acesta am primit un inel foarte asemanator cu ce i-am aratat plus ca marimea a fost potrivita.

Inregistrat
    06.04.2009

nu ne aratati si noua inelele voastre de logodna?

Inregistrat
    02.03.2010

Citat Postat de dianaruxi Vezi mesajul
    nu ne aratati si noua inelele voastre de logodna?
    Eu am postat aici http://www.miresici.ro/showthread.php?t=2816&page=65 poze cu verigheta+inelul de logodna dar sunt la calitate destul de slaba.

Inregistrat
    06.04.2009

Citat Postat de MedaT Vezi mesajul
    Eu am postat aici http://www.miresici.ro/showthread.php?t=2816&page=65 poze cu verigheta+inelul de logodna dar sunt la calitate destul de slaba.
    ff frumoase ambele, chiar super elegante si verighetele si inelul.

Pagina 2 din 6 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us