Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 12

Subiect: Mercur

Inregistrat
    12.11.2009

Post Mercur

Noi am ales Restaurantul Mercur, dupa 3 recomandari ale unor cunostinte. Sala este foarte frumoasa, 250 persoane capacitate. De asemenea si formatia de acolo are referinte foarte bune, desi din pacare noi nu i-am mai "prins" liberi pentru data stabilita ..
    revenind la restaurant, suntem incantati in faza asta ante-nunta.

Inregistrat
    12.11.2009

Implicit Re: Restaurant MERCUR

am uitat. acont 1000 lei. aranjament 3 lei/scaun, cu mentiunea ca au numai pe culoarea roz, fara aranjament de flori, acesta putand fi facut separat de alta persoane/firma. Meniul pare sa fie pe la 150 lei pentru 2010.

Inregistrat
    13.04.2010

Citat Postat de strutzi Vezi mesajul
    am uitat. acont 1000 lei. aranjament 3 lei/scaun, cu mentiunea ca au numai pe culoarea roz, fara aranjament de flori, acesta putand fi facut separat de alta persoane/firma. Meniul pare sa fie pe la 150 lei pentru 2010.
    Si noua ne-au oferit la fel, husele alea oribile, roz, dar eu as vrea sa apelez la o firma, sa pun alte huse, trebuie sa merg sa discut cu ei.
    Pt meniu au zis sa mergem mai aproape de nunta, sa stabilim.
    Tu iei husele lor?

Inregistrat
    12.11.2009

Esti tare. Eu optez pentru husele "oribile" . Ai idee insa de alte cheltuieli legate de restaurant (cat se mai da la ospatari, sef sala, lift, paznic etc ) pentru ca am auzit diverse variante autentic romanesti.

Inregistrat
    13.04.2010

Esti tare. Eu optez pentru husele "oribile" . Ai idee insa de alte cheltuieli legate de restaurant (cat se mai da la ospatari, sef sala, lift, paznic etc ) pentru ca am auzit diverse variante autentic romanesti.
    Hmm...am facut o gafa?Sorry, n-a fost cu rautate, fiecare cu propriile gusturi in materie..sa nu te superi pe mine...
    Nu am auzit nimic concret despre spagile repsective, doar povesti de pe la alte restaurante...tu stii ceva despre cei de la Mercur?

Inregistrat
    12.11.2009

Thumbs up Cheltuieli suplimentare la restaurant

Peace (probabil as alege si eu altele, dar nu sunt asa de "into it" cu aranjamentele).
    Am primit numai referinte foarte bune despre seriozitatea lor, insa eu mai adun informatii de unde pot. Fara sa stiu daca este chiar asa cum mi s-a spus, ar fi vb de stimulentele pentru personalul implicat, gen sef sala, ospatari, bucatari, liftier etc care la nunta unde el a participat (ca nas) s-au ridicat la aprox. 1200 lei. O sa aflu mai multe detalii de la restaurant si o sa postez.

Inregistrat
    12.11.2009

Post Meniu 2010 Restaurant MERCUR

.. acestea sunt cateva variante de meniu:
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    13.04.2010

Implicit Re: Cheltuieli suplimentare la restaurant

Peace (probabil as alege si eu altele, dar nu sunt asa de "into it" cu aranjamentele).
    Am primit numai referinte foarte bune despre seriozitatea lor, insa eu mai adun informatii de unde pot. Fara sa stiu daca este chiar asa cum mi s-a spus, ar fi vb de stimulentele pentru personalul implicat, gen sef sala, ospatari, bucatari, liftier etc care la nunta unde el a participat (ca nas) s-au ridicat la aprox. 1200 lei. O sa aflu mai multe detalii de la restaurant si o sa postez.
    1200?pt cate persoane?ar fi super daca afli...
    []
    Ultima editare de Kalini : 05.10.2010 17:15:14 Motiv: off topic

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us