Pagina 2 din 10 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 75

Subiect: Belvedere Clinceni

Implicit Re: Belvedere Clinceni

Buna fetelor,
    Vad ca nu mai zice nimeni nimic despre acest restaurant. Eu am fost, l-am vazut, mi-a placut si cred ca aici o sa facem nunta anul viitor.
    Astept impresii de la foste sau viitoare miresici.

Eu imi fac nunta acolo anul viitor rezervat sala, platit avans Am ales meniu fara bautura, cereminia religioasa pe pajiste.. dl mihai cu care am vorbit super de treaba - sper sa ramana si asa.

Aranjamentele le pot face cu o firma recomandata de ei sau adusa de mine. Restul detaliilor el pun la punct anul viitor.. deci eu am luna in august.. cam pana cand pot dormi linistita!? :d

Citat Postat de thundersgirl Vezi mesajul
    Eu imi fac nunta acolo anul viitor rezervat sala, platit avans Am ales meniu fara bautura, cereminia religioasa pe pajiste.. dl mihai cu care am vorbit super de treaba - sper sa ramana si asa.

Aranjamentele le pot face cu o firma recomandata de ei sau adusa de mine. Restul detaliilor el pun la punct anul viitor.. deci eu am luna in august.. cam pana cand pot dormi linistita!? :d
    Ma bucur ca am mai gasit pe cineva care face nunta la Belvedere
    Cum ai ales localul, ti l-a recomandat cineva?
    Ce meniu ai ales? In ce salon faceti? Si noi am platit avans, dar detaliile le stabilim abia anul viitor, mai e timp suficient. Cu restul pregatirilor cum stai?

Inregistrat
    26.06.2008

Buna!!! Si eu voi face nunta la Belvedere in salonul mare pe data de 20 august 2011. Sper sa iasa bine avand in vedere ca Dl Mihai este o persoana deosebita! Va pup si tinem legatura...

Inregistrat
    04.08.2010

Nu a facut nimeni nunta in aceasta locatie? Ne-ar fi de mare ajutor parerile celor ce au avut nunta acolo sau fie au fost la o nunta in aceasta locatie. Mie personal imi place; imi place sala, totul pare curat si nou; zona verde arata bine, ideea de cununie religiosa pe pajiste imi surade- este posibil?! Meniul de mancare este variat, preturile sunt normale, partea buna este ca le poti combina ; pachetul de bauturi imi pare cam simplu, as opta pentru ceva mai variat. Mi-a placut mult faptul ca sunt flexibili, nu iti impun nimic si exista loc de schimbari, modificari, iar dl Mihai pare un tip ok. Transportul ramane insa o problema.

Citat Postat de adriavis Vezi mesajul
    Nu a facut nimeni nunta in aceasta locatie? Ne-ar fi de mare ajutor parerile celor ce au avut nunta acolo sau fie au fost la o nunta in aceasta locatie. Mie personal imi place; imi place sala, totul pare curat si nou; zona verde arata bine, ideea de cununie religiosa pe pajiste imi surade- este posibil?! Meniul de mancare este variat, preturile sunt normale, partea buna este ca le poti combina ; pachetul de bauturi imi pare cam simplu, as opta pentru ceva mai variat. Mi-a placut mult faptul ca sunt flexibili, nu iti impun nimic si exista loc de schimbari, modificari, iar dl Mihai pare un tip ok. Transportul ramane insa o problema.
    Din cate stiu eu, poti sa faci cununia religioasa pe pajiste, in aer liber. Intr-adevar transportul nu trebuie uitat, dar cu 2-3 microbuze se rezolva, noi asa ne-am gandit sa facem.
    Sper sa gasim ce cineva care sa fi facut nunta acolo, ca sa ne povesteasca cum a fost.
    In rest, cum stati cu pregatirile?
    Sa aveti o saptamana usoara!!!

Inregistrat
    05.11.2010

Buna,

Si eu voi avea nunta la Belvedere in salonul mare pe data de 16.07.2011. Am platit avansul, am ales meniul, iar restul detaliilor le vom discuta cu cateva luni inainte de nunta cu domnul Mihai este foarte de treaba.
    In privinta transportului am zis ca o sa vorbim cu o firma de taxi care sa fie acolo la orice ora este nevoie.
    Sper sa iasa bine si sper sa mai apara cineva care a facut deja nunta acolo.
    Din cate am inteles nuntile care au mai fost acolo au iesit foarte frumoase si lumea a fost multumita, dar acum sa vedem

Se pare ca sunt ultima dintre voi care fac nunta acolo - ma refer la data. Ati vazut noul site? Si pozele ce frumoase sunt?

Transport!! Avand in vedere ca fata de unde stau eu - si viitoarea si actuala casa e la distanta de 10-25 de minute, nu mi se pare departe. Dar nu toti stau in Drumul Taberei, asa ca o sa inchiriez un microbuz, doua. Am vazut ca si cei de la restaurant au asa ceva.

V-ati gandit la aranjamente? Prietenul meu nu vrea din acelea inalte, asa ca suntem in deliberari.

Dar mi-am comandat marturiile si rochiile

spor.. la idei

Pagina 2 din 10 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us