Pagina 3 din 52 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 410

Subiect: Restaurant Onyx

Inregistrat
    04.02.2007

Implicit Re: Onyx - Iasi

Citat Postat de nicoleta Vezi mesajul
    am fost si eu si am vazut onix-ul este chiar tare frumos dar mic pt cate pers am eu. mi-a placut mult dar nu am avut ce face. i-ti urez sa ai parte de o nunta frumoasa !!!!!!!!!!!
    Iti multumesc si o nunta de vis sa ai si tu
    sala in care fac eu are o capacitate de 200 persoane

Inregistrat
    04.02.2007

Miresici....azi am auzit numai de rau despre Onyx....cica seriozitatea lasa mult de dorit ...aveam pretentii tinand cont de renumele care il au
    Va rog daca mai stiti cate ceva dati-mi de stire

Inregistrat
    03.02.2007

Ne spui si noua ce ai auzit rau despre Onyx? Eu, in general, am auzit de bine.

Inregistrat
    05.02.2007

Citat Postat de cristiana Vezi mesajul
    Am vazut data nuntii tale si mi-a starnit curiozitatea. Te imbraci in rochia de mireasa si la starea civila, sau vei avea doua costumatii?
    PS: Scuzati of-topic!

Inregistrat
    07.02.2007

Eu, personal, am auzit de la mai multe persoane ca mancarea nu e atat de buna. In rest, nimic altceva.

Inregistrat
    03.02.2007

Citat Postat de alibd Vezi mesajul
    Am vazut data nuntii tale si mi-a starnit curiozitatea. Te imbraci in rochia de mireasa si la starea civila, sau vei avea doua costumatii?
    PS: Scuzati of-topic!
    Voi avea doua costumatii: cea de civila e deja gata, urmeaza si rochia de mireasa .

Inregistrat
    03.02.2007

Citat Postat de AnaM Vezi mesajul
    Eu, personal, am auzit de la mai multe persoane ca mancarea nu e atat de buna. In rest, nimic altceva.
    Pai pe mine restul ma interesa , deoarece mancarea stiu ca este excelenta: am mers in cateva randuri si a fost de fiecare data grozava; in plus, preturile sunt normale, chiar si pentru meniuri ceva mai exotice.

Inregistrat
    07.02.2007

Pai pe mine restul ma interesa , deoarece mancarea stiu ca este excelenta: am mers in cateva randuri si a fost de fiecare data grozava; in plus, preturile sunt normale, chiar si pentru meniuri ceva mai exotice.
    Bia spunea ca-s cam pretentiosi. Nu dau voie artificii, am imresia ca impun si formatia lor (de asta nu-s sigura). Iar cat despre mancare, sincer iti spun ca nimeni cu care am vb nu a fost multumit... Poate au mai schimbat bucatarii...
    Oricum, eu sper din toata inima sa ai o nunta superba, fara probleme In general locatia o sa compenseze pt alte nimicuri

Pagina 3 din 52 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us