Pagina 1 din 15 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 113

Subiect: Hanul Craiovita

Inregistrat
    27.05.2009

Post Hanul Craiovita

Pareri,impresii,sfaturi?

Inregistrat
    24.09.2008

Implicit Re: Restaurant Hanul Craiovita

Pot vorbi doar din punctul de vedere al unui invitat , am fost si in salonul auriu acum un an si anul asta si in salonul rosu
    -Salonul auriu - meniul a fost bogat , mancarea buna ce imi place la ei e ca au acel termos de cafea pe masa si te poti servi cand vrei , nu mi-a placut ca sala era oarecum impartita erau mese si pe terasa aceea inchisa , toaleta ok . Acum ce mi-au zis miri - faptul ca le-a spus ca meniul va fi undeva la 110 cand au facut contractul si de fapt a fost 140 , chiar la masa unde am stat eu au incercat sa le bage un nr mai mare de meniuri , au inceput sa stranga totu sa ridice scaunele pe masa sus cat inca nu plecasera toti invitatii si nu stiu daca acum mai practica da lor atunci sa aduca o alta formatie le-a cerut 10 mil
    - Salonul rosu care mie una mi-a placut foarte mult dar nu aveam un nr asa mare de invitatii asa ca nu l-am putut lua , meniul ok dar fara un aspect asa deosebit nu stiu daca ma exprim bine dar parca ar trebui sa aibe un aranjament acolo in farfurie nu doar salam peste salam si clasica rosie in mijloc ,acum depinde si de ce aleg cei care fac nunta , un maaare minus toaleta - la nunta la care am fost eu cred ca erau vreo 600 de invitatii si erau 2 wc pentru doamne si 2 pentru domni si din cate am inteles un singur pisoar asa va inchipuiti ce a iesit pana la sfarsit

Smile Re: Restaurant Hanul Craiovita

buna.si noi avem nunta in 2011 la han salonul auriu.daca aducem alta formatie ne au cerut 5mil.meniu au zis k e cam1500000.platim doar ce e consuma ma refer la meniuri.nu vom plati pt cei care nu vin.sper sa tina de cuvant.pupici

Inregistrat
    24.09.2008

Nu vreau sa te dezamagesc da meniul in nici un caz 150 Ron , o prietena care a avut in 2008 a avut meniul de 140 si nu ceva deosebit adica bun da nu cine stie ce specialitati deci in 2011 exclus sa fie atat , nici in 2009 un meniu bun nu a fost 150 ci a plecat de la 160 si cand zic asta ma refer la toate restaurantele nu neaparat la Craiovita

Inregistrat
    20.10.2009

Citat Postat de salma_roxele Vezi mesajul
    buna.si noi avem nunta in 2011 la han salonul auriu.daca aducem alta formatie ne au cerut 5mil.meniu au zis k e cam1500000.platim doar ce e consuma ma refer la meniuri.nu vom plati pt cei care nu vin.sper sa tina de cuvant.pupici
    Da, nu veti plati nimic in plus, dar asa cum a spus si Adelina, nu cred ca meniul va fi la anul 150...si nu cred ca v-au spus pretul pt atunci, nici macar orientativ...eventual putea sa va spuna pretul care a fost in 2009, si sa va dea o marja...mai intrebati o data.
    Eu am avut in 2009, chiar in sala aurie, si meniul l-am stabilit cu 3 sapt inainte...pretul la fel...deci...

Inregistrat
    07.01.2010

Noi tot asa am discutat cu ei si au zis ca o sa stabilim cu 1 luna inainte de nunta.
    Pe mine ma deranjeaza cum vor fi aranjate mesele ... cred ca aici o sa am de discutat cu ei .. ori vom ajunge la o intelegere ori o sa vb cu o firma de specialitate.

Inregistrat
    20.10.2009

Citat Postat de Criztiana Vezi mesajul
    Noi tot asa am discutat cu ei si au zis ca o sa stabilim cu 1 luna inainte de nunta.
    Pe mine ma deranjeaza cum vor fi aranjate mesele ... cred ca aici o sa am de discutat cu ei .. ori vom ajunge la o intelegere ori o sa vb cu o firma de specialitate.
    Noua ni le-au aranjat cum am vrut noi...deci nu cred ca o sa ai probleme...sunt destul de flexibili...

Inregistrat
    07.01.2010

Esti amabila sa imi arati si mie niste poze de la restaurant?

Pagina 1 din 15 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us