Pagina 119 din 119 PrimulPrimul ... 1969109117118119
Rezultate de la 945 la 947 din 947

Subiect: "pretul" medicilor

Inregistrat
    16.11.2008

Implicit Re: "pretul" medicilor

Citat Postat de adina19 Vezi mesajul
    Buna,

Mai stie cineva care sunt "tarifele" la CF2 la cezariana? Medic, anestezist, neonatolog, asistente, infirmiere... Exista si mana a doua? "Atentiile" se dau inainte sau dupa?
    Cineva m-a sfatuit sa-i dau medicului la ultimul control. OK, i se intempla ceva intre timp si nu ajunge, nu raman cu banii dati? Mi s-a parut incredibil cand am auzit...

Mami, dai dupa nastere. Oriunde asa se practica! Si dai cat ai, cu ce medic nasti?
    Gândește-te ce dai celuilalt, pentru că aceea vei primi mai târziu sau mai devreme!

mami de fetita pe Pamant si 4 ingeri in Cer

Gena MTHFR (mutatii C677T; A1298C)HETEROZIGOT
    Tiroidita!

Inregistrat
    15.10.2012

Voi naste cu Ana Maria Marinescu.

Inregistrat
    18.01.2014

Citat Postat de Ramona76 Vezi mesajul
    Deci am revenit, acum, dupa ce m-am documentat temeinic.Cum spuneam acum ceva vreme, referitor la amantlacul dintre dr Boeru si amanta domniei sale dr Vasiloiu Raluca.Tare nu?Oameni de la care ai pretentii, carora le acorzi un respect doar pronununtandu-le numele.....Astia sunt oamenii care ne conduc, s-a vazut fantele intr-o functie si ce-a zis "Acum ce-mi mai trebuie?AMANTA, DESIGUR! "NESIMTIREA E CAT JEGUL DE PE PORC.Poate si ala e mai curat.Si doamna amanta, casatorita, doar ce-a trecut cu sotul dumneaei prin ceva probleme medicale....Bietul baiat, de altfel instarit, patronul pizzeriei Angelo Napoli din Ploiesti , PROBABIL HABAR NU ARE.Poate-l ajuta cineva, sunand la nr de tel.0244 520 003.Ca daca tot doamna amanta merge la biserica adventista, si isi pune baticul pe cap, ma gandesc ca e o oaie ratacita si sa o aducem inapoi.Sau poate le este jena sa recunoasca ca se iubesc, pe ascuns ce-i drept.Ca drept urmare, hai sa-i ajutam.Care cum poate.Poate o instiinteaza cineva si pe doamna incornorata, asa ar fi normal, nu?Si apropos, fetelor, daca tot veni vorba, asta nu este un caz singular ca ce naiba, daca sefu are amanta, subalternii sau mobilizat si ce sa vezi?Sau cuplat si altii, deasemenea si ei casatoriti, unii cu copii, dar despre asta un pic mai tarziu.Sanatate tuturor !
    Ce relevanta are ceea ce spui tu? Ai avut probleme in timpul sarcinii. Ti le-ai rezolvat la acest medic sau nu? Aici nu e telenovela, vorbim de relatia medic pacient. Daca e bun mergi in continuare la el, daca nu, iti gasesti alt obstetrician si cu asta basta.

Pagina 119 din 119 PrimulPrimul ... 1969109117118119

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us