Pagina 1 din 126 1231151101 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 1002

Subiect: Burtici si mamici din Vrancea

Inregistrat
    11.09.2008

Smile Mamici De Ingerasi

Mamici din Focsani,in curand vine caldura si ne vom intalni in parcuri cu copii nostri.Al meu junior,in mai face 2 ani .Am vrut sa-l dau la gradi,dar m-am razgandit.Sunt interesata de conditiile de la cresa,si ce gradinita mai este in top?

Inregistrat
    04.01.2007

Implicit Re: Mamici De Ingerasi

Pentru mamicile mai avansate:
    stiti vreo locatie unde se poate face inot pentru bebei... in zona Moldovei?
    cu conditii cat de cat.... europene!

Inregistrat
    29.01.2009

Implicit Re: Mamici De Ingerasi

Draga mea eu am baietelul la gradinita nr.10 (autogara) si o prietena l-a avut la cresa de langa si a fost foarte multumita.Eu una de gradinita sunt mai mult decat multumita, acum depinde de fiecare.....

Inregistrat
    15.05.2009

Lightbulb Re: Mamici De Ingerasi

Citat Postat de stoy Vezi mesajul
    Draga mea eu am baietelul la gradinita nr.10 (autogara) si o prietena l-a avut la cresa de langa si a fost foarte multumita.Eu una de gradinita sunt mai mult decat multumita, acum depinde de fiecare.....
    buna. am si eu o intrebare: cat de devreme pot sa-mi inscriu ingerasul la gradinita. ceea ce vad la televizor ma sperie. cica se ocupa foarte repede locurile in gradinite si raman copii pe afara iar parintii sunt nevoiti sa caute alte solutii. era vorba de bucuresti. dar la noi, in focsani o fi la fel? bebe al meu are doar 2 luni, dar trec zilnic pe langa gradinita si ma cam macina gandul sa intru si sa intreb , dar mi-e teama de ridicol. cand ma va vedea educatoarea cu un bebe de 2 luni ca intreb cand il pot inscrie sa nu izbucneasca intr-un ras ironic.

Inregistrat
    26.05.2009

Smile Burtici si mamici din Vrancea

diverse - de la magazine, regim de alimentatie, doctori, loc de plimbari
    ANDREEA GABRIELA - SCUMPETEA NOASTRA

Inregistrat
    26.05.2009

Implicit Re: Informatii pentru viitoare mamici

Buna draga miresici, Doamne si viitoare mamici

Ma confrunt cu o mica problema - sunt insarcinata si nu prea gasesc hainutze pentru gravidutze la noi in Focsani. Ma poate ajute cineva cu informatii?

Multumesc frumos
    Pupici
    ANDREEA GABRIELA - SCUMPETEA NOASTRA

Inregistrat
    17.09.2009

Citat Postat de Margelutza Vezi mesajul
    Buna draga miresici, Doamne si viitoare mamici

Ma confrunt cu o mica problema - sunt insarcinata si nu prea gasesc hainutze pentru gravidutze la noi in Focsani. Ma poate ajute cineva cu informatii?

Multumesc frumos
    Pupici
    nu cauta special pt burtici.pur si simplu cauta haine largi si o sa fie ok.nici in bucuresti nu exista f multe magazine specializate, dar in focsani

Inregistrat
    06.04.2009

Citat Postat de Margelutza Vezi mesajul
    Nu cred ca ai prea multe sanse. Eu adaptez: port multe sarafane (aveam in garderoba) usor elastice sau conice cu ciorapi cu 2 numere mai mare (acum mi-am cumparat ciorapi pt gravidute din Real); colanti cu pulovere mai lungi si blugi mai vechi adaptati, adica i-am descusut betelia si i-am cusut banda elastica (nu eu ci croitorul).

Pagina 1 din 126 1231151101 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us