Pagina 1 din 12 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 91

Subiect: Cum facem bani pe criza?!

Inregistrat
    09.12.2007

Implicit Cum facem bani pe criza?!

Buna, fetelor

Ma gandeam ca acesta sa fie un topic in care sa venim cu idei cum am putea aduce niste bani in plus in familie in perioada in care sint probleme cu locurile de munca, exista rate la banca si alte cheltuieli. Voi ce faceti pentru a aduce un venit suplimentar? Eu una nu am nici o idee, sper sa ma inspir de la voi.

Inregistrat
    09.12.2007

Implicit Re: Cum facem bani pe criza?!

N-are nimeni nici o idee? ?

Inregistrat
    14.04.2008

Citat Postat de anca_toader Vezi mesajul
    N-are nimeni nici o idee? ?
    Iti mai iei un part-time(daca ai noroc sa gasesti ceva).

Inregistrat
    08.07.2009

poti sa lucrezi pt firme de vanzari...in regim mlm
    firme gen avon
    flp
    amway...(sper ca am scris corect)

Inregistrat
    09.12.2007

Citat Postat de corinuta Vezi mesajul
    Iti mai iei un part-time(daca ai noroc sa gasesti ceva).
    E o idee, dar la ce program incarcat am deja... as ajunge acasa la 10 seara.

Inregistrat
    14.01.2008

ma gandeam sa fac economie la ce salarii avem ,sa restrangem din cheltuieli si ...poate iesim cu bine din criza ca inca un job sincera sa fiu doar noaptea ca in timpul zilei sunt ori la munca ori la scoala....si asa nu mai am timp si energie pt mine.dar si cu economia asta...tai de unde pot si ce apuc si parca daca nu iese ,rasare si tot nu se pot pune deoparte bani sau macar achita din datoriiile vechi,cu ratele sunt la zi ,macar atata.

Inregistrat
    09.12.2007

Citat Postat de fevronia Vezi mesajul
    ma gandeam sa fac economie la ce salarii avem ,sa restrangem din cheltuieli si ...poate iesim cu bine din criza ca inca un job sincera sa fiu doar noaptea ca in timpul zilei sunt ori la munca ori la scoala....si asa nu mai am timp si energie pt mine.dar si cu economia asta...tai de unde pot si ce apuc si parca daca nu iese ,rasare si tot nu se pot pune deoparte bani sau macar achita din datoriiile vechi,cu ratele sunt la zi ,macar atata.
    Ce economie sa mai faci in ziua de azi cand se reduc salariile, sau cand se da afara sau in concediu fara plata?! Poate trece de la sine. Iar legat de amway, avon, etc, nu ies cine stie ce bani. Sau poate nu ma pricep eu la vanzare.

Inregistrat
    04.03.2009

Citat Postat de anca_toader Vezi mesajul
    Ce economie sa mai faci in ziua de azi cand se reduc salariile, sau cand se da afara sau in concediu fara plata?! Poate trece de la sine. Iar legat de amway, avon, etc, nu ies cine stie ce bani. Sau poate nu ma pricep eu la vanzare.

Buna fetele, vreau sa spun si eu ceva vizavi de acest subiect. Eu lucrez intr-o firma multinationala castig destul de bine pentru timpurile in care suntem, dar pe langa serviciu mai am un "job" acela ca sunt lider de vanzari la avon, ca tot se discuta despre acest lucru, si vreau sa va spun ca pentru 3 luni am avut de incasat un cec de 1200 lei de la avon, comision din vanzari, deci banii se pot face, si sincer va spun ca eu pentru avon nu lucrez de nu mai pot, un 2-3 ore zilnic sau cateodata chiar deloc....depinde de ce prioritati am in ziua respectiva.
    O zi buna va doresc.

Pagina 1 din 12 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us