Pagina 3 din 16 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 127

Subiect: Locatii pentru sedinta foto

Inregistrat
    29.12.2007

Implicit Re: Sedinta foto-ceva idei pentru locatii deosebite???

Citat Postat de andrea85 Vezi mesajul
    Mersi mult pentru sfat! Voi cat timp ati avut intre primarie si biserica? Ar trebui sa planific acolo mai mult de 1,5 ora?
    Ma gandesc ca s-ar putea, sa nici nu intram la primarie la ora programata, deoarece am auzit ca de multe ori sunt intarzieri
    noi am avut o ora jumate intre primarie si biserica dar nu am intarziat nicaieri. toate au decurs exact asa cum le-am programat.

Inregistrat
    25.10.2009

Citat Postat de adina_mari Vezi mesajul
    noi am avut o ora jumate intre primarie si biserica dar nu am intarziat nicaieri. toate au decurs exact asa cum le-am programat.

Exact asa vreau si eu. O ora jumatate intre primarie si biserica. Dupa primarie in parcul din centru, si abia dupa biserica facem doar noi doi sedinta foto undeva in afara orasului

eu am vazut poze de la nunta facute in parcul din bradet si aratau foarte bine; in schimb, o prietena si-a facut poze la Royal, iar decorul a fost absolut superb

Inregistrat
    25.10.2009

Citat Postat de iulia_mari Vezi mesajul
    eu am vazut poze de la nunta facute in parcul din bradet si aratau foarte bine; in schimb, o prietena si-a facut poze la Royal, iar decorul a fost absolut superb

Si eu tot la parcul din bradet m-am gandit, pentru poze cu nasii si familia. Iar sedinta foto pentru noi doi, ma-am gandit s-o facem intr-un muzeu sau asa ceva. Viitorul meu sot este inginer constructor, si-i plac foarte mult cladirilie mai deosebite...Pai normal
    Doar ca nu prea stiu daca gasim noit asa ceva in Zalau.
    A facut careva dintre voi, sedinta foto in muzeul de arta din Zalau, sa vad de exemplu cum au iesit pozele???
    Alta idee pentru o cladire sau locatie mai deosebita aveti?

Inregistrat
    29.12.2007

Citat Postat de iulia_mari Vezi mesajul
    iuliaaaaaaaaaaaaaa!era si cazul sa apari pe aici

andreea, din cate mi-a zis fotograful muzeul de arta seamana cu hotelul Royal. eu am vazut poze de la muzeu dar numai cu pianul de acolo

Inregistrat
    25.07.2009

Citat Postat de andrea85 Vezi mesajul
    Si eu tot la parcul din bradet m-am gandit, pentru poze cu nasii si familia. Iar sedinta foto pentru noi doi, ma-am gandit s-o facem intr-un muzeu sau asa ceva. Viitorul meu sot este inginer constructor, si-i plac foarte mult cladirilie mai deosebite...Pai normal
    Doar ca nu prea stiu daca gasim noit asa ceva in Zalau.
    A facut careva dintre voi, sedinta foto in muzeul de arta din Zalau, sa vad de exemplu cum au iesit pozele???
    Alta idee pentru o cladire sau locatie mai deosebita aveti?
    Si al meu e tot inginer constructor si eu o sa fiu de la anul.
    Noi ne-am gandit ca o sa ne facem o sesiune de foto inainte de nunta in cluj deoarece aici avem mai multe locuri interesante: la opera maghiara si la teatrul national sunt f faine si cladirile si amenajarea lor.
    Eu am vz poze facute la muzeu si chiar au fost frumusele, depinde si de fotograf , cel putin eu asa cred

Inregistrat
    29.12.2007

Citat Postat de Adriana_A Vezi mesajul
    Si al meu e tot inginer constructor si eu o sa fiu de la anul.
    Noi ne-am gandit ca o sa ne facem o sesiune de foto inainte de nunta in cluj deoarece aici avem mai multe locuri interesante: la opera maghiara si la teatrul national sunt f faine si cladirile si amenajarea lor.
    Eu am vz poze facute la muzeu si chiar au fost frumusele, depinde si de fotograf , cel putin eu asa cred
    eu cred ca depinde foarte mult de fotograf
    sunt curioasa pe cine ati ales pt foto/video.

Inregistrat
    25.10.2009

Citat Postat de adina_mari Vezi mesajul
    iuliaaaaaaaaaaaaaa!era si cazul sa apari pe aici

andreea, din cate mi-a zis fotograful muzeul de arta seamana cu hotelul Royal. eu am vazut poze de la muzeu dar numai cu pianul de acolo

Cum am ajuns acasa, o sa ma interesez la muzeul de arta, si daca ne lasa, cred ca acolo vom face sedinta foto. Sunt curioasa sa vad cum arata inauntru, desi am mai fost acolo, dar demult... Dar daca zici ca seamana cu hotelul Royal, atunci chiar ca ii super

Pagina 3 din 16 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us