Pagina 2 din 115 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 913

Subiect: Huse pentru scaune

Inregistrat
    25.06.2006

Implicit Re: Unde gasesc huse croite pe formatul scaunului?

Citat Postat de dj Vezi mesajul
    I-ai uitat pe cei care urmeaza sa aiba nunta... pentru ca sunt sigura ca daca te duci acum la o nunta descoperi ca ti-ar fi prins bine un carnetel.
    Stiu ca noi am fost la 2 nunti inainte de a noastra si discutam tot!
    da...asa e......si cei ce urmeaza sa aiba nunta.......

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Re: Unde gasesc huse croite pe formatul scaunului?

Citat Postat de chichi Vezi mesajul
    M-am gandit si eu sa le propun celor de la restaurant un lucru. Sa cumpere ei materialul, eu sa le confectionez si sa le ramana lor dupa aceea, sa le inchirieze pentru viitoarele nunti. Si asa masina mea de cusut sta plictisita intr-un colt.
    Dar nu cred ca vor vrea...ca i-am vazut cam fitosi...
    Tocmai pt ca sunt fitosi, ideea ta e buna. asta daca nu au oricum scaune fiane si chiar nu au nevoie. dar daca le areti poze si le explici ca e mult mai elegant sa aiba husele lor, ca schimba aspectul bla bla, si mai scot si bani din ele, poate tine

Raza_de_soare Guest

Implicit Pret per scaun

Am contactat cateva firme de deco, din care una care imi place imi ia 52.000 lei veki/scaun cu funda cu tot, din saten.E mult, e putin?Fata de celelalte doua firme, astia cer cam mult.Voua cum vi se pare pretul vis-a-vis de ce ati gasit voi?Husele sunt clasice stil sac, nu urmeaza forma scaunului...

Inregistrat
    20.04.2006

Implicit Re: Pret per scaun

firma cu care colaborez eu pt nunta cere 35.000 ROL / scaun...aceleasi huse stil sac si funde din satin

Inregistrat
    03.07.2006

Si eu tot la 35.000 am gasit husa - baza din saten si funda tot din saten.

Inregistrat
    12.07.2006

Citat Postat de Raza_de_soare Vezi mesajul
    Am contactat cateva firme de deco, din care una care imi place imi ia 52.000 lei veki/scaun cu funda cu tot, din saten.E mult, e putin?Fata de celelalte doua firme, astia cer cam mult.Voua cum vi se pare pretul vis-a-vis de ce ati gasit voi?Husele sunt clasice stil sac, nu urmeaza forma scaunului...
    Firma de decoratiuni cu, care am colaborat eu mi-a oferit 2 variante:
    - 1,5 euro scaunul
    - 2 euro scaunul ( dar in pretul asta intra si aranjarea mesei mirilor, care altfel ar fi costat 30 euro, si aranjatul meselor invitatilor, cu numar nelimitat de fructiere si suporturi pt. lumanari, altfel, nu mai stiu exact cat costa o fructiera si un suport cu lumanari)

Eu am ales varianta cu 2 euro scaunul, si am avut husele din saten, cu funda cu tot.

Restaurantul mi-a oferit huse la 30.000 dar nu aveau decat huse visinii, iar noua ne trebuiau albe cu funde albastre, in plus calitatea lor lasa de dorit.

Pretul difera de la o firma la alta, dar trebuie sa ti cont si de calitatea huselor si sa aiba modelul si culorile pe care le vrei

Raza_de_soare Guest

Implicit Re: Huse pentru scaune

Deci astia cu 52.000/scaun imi iau cam mult...cat priveste calitatea materialului, este acelasi saten cu funde tot din saten sau organza.Cred ca ar trebui sa iau husele de la altii...

Inregistrat
    14.06.2006

Implicit Re: Huse pentru scaune

Euam lucrat cu o firma care mi-a luat 35000 pe husa . Pretul a fost mai mult decat acceptabil.

Pagina 2 din 115 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us